Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği Pdf İndir


Bu yazımızda Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabını konu edindik. Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabının yazarı kimdir, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabının tanıtım yazısı nedir, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda.


Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği Tanıtım Bülteni

"Ruhun şarkı söylerse,
Hayat seni dansa kaldırır."
 
Bu kitabı elinde tutan güzel insan, merhaba. Arınma Terapisi sohbetine hoş geldin. Haydi gel, birlikte şu hayatı anlamlı bir yaşama dönüştürelim. Coşku dolu bir yolculuğa çıkalım. Haydi gel, yalnızlığımızı paylaşalım, kimsesizliğimize son verelim. Yaşamı el ele, sevgi dolu birlikte deneyimleyelim. Mucizelere inan, güven bana... Haydi tut elimden... 
 
Kendinizi yalnız, kimsesiz ve sevgisiz hissediyor musunuz? Çok mutsuzum, ağlayamıyorum bile diyor musunuz? Anlamlı bir amacım yok, inancımı kaybettim diyor musunuz? Hiçbir şey yapmak istemiyorum... Hayatımın en dibindeyim, sevdiklerim beni sevgisiz bıraktı, hayat yolumu kaybettim, yaşam pınarım kurudu, mutsuzum diyor musunuz?
 
Bu kitap;
Algı ayarlarınızla oynar. Bir totem temizleyicidir. Yeni bir yaşam aktivasyonudur. Bilinçaltınızın röntgenini çeker, bilinçaltı kodlarınızı tercüme eder. Koruyucu hekimlik içerir. 
 
Bu kitap ile en kutsal yolculuğunuza çıkacaksınız.
Yayın Tarihi
ISBN 6051512938
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 240
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm


Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği Kitabı İndirme Linkleri

Pdf Formatında İndir - Alternatif

Epub Formatında İndir - Alternatif

Mobi Formatında İndir - Alternatif

Son Zamanların En Popüler Kitabını Okudunuz Mu?:

Bu içerik sizlere www.aynitap.com farkıyla sunulmuştur. Lütfen kitabı paylaşarak destek olunuz.

ETİKETLER: Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği, Arınma,Terapisi,&,Bilinçaltı,Temizliği, Selahattin Yaylamaz,HAYAT YAYINLARI, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği indir, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği pdf indir, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği oku, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği epub indir, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabının yazarı, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği kitabının tanıtım bülteni, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği özeti, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği ücretsiz satın al, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği oku, Arınma Terapisi & Bilinçaltı Temizliği indir


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)