-->

Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) Pdf İndir


Bu yazımızda Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabını konu edindik. Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabının yazarı kimdir, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabının tanıtım yazısı nedir, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda.


Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) Tanıtım Bülteni

“YÜKSEKTEPE SİZİN İÇİN SAVAŞACAKSA,” DEDİ BAŞBAKAN, TIBERIAS’A BAKIP, “SİZİN DE BİZİM İÇİN SAVAŞMANIZ GEREK.” DAVIDSON’IN GÖZLERİ ALTIN RENGİNDE PARILDIYORDU. TIBERIAS’INKİLERSE KIZIL ALEVLER GİBİYDİ. “SİZE KUZEYİN ALEVİ DİYORLAR, MAJESTELERİ. BİZE ALEVLERİ GÖSTERİN.”
SONRA BANA BAKTI.
“VE BİZE FIRTINAYI GÖSTERİN.”
 
ZAFERİN BİR BEDELİ VAR!
 
Mare Barrow bunu, Cal’in ihanetiyle yerle bir olduğunda öğrenmiştir. Artık kalbini korumaya, Kızıllar ile Yenikanların özgürlüğünü kazanmaya ve Poyraz Krallığı’nı yok etmeye kararlıdır… Maven’ın başındaki taçtan başlayarak. 
Fakat hiçbir savaş yandaşlar olmadan kazanılmaz ve Mare, kendisini perişan etmiş oğlanı yenebilmek için kalbini kırmış bir başka oğlanla omuz omuza vermek zorunda kalacaktır. Cal’in Gümüş müttefikleri, Mare ve Kızıl Muhafızlar’la birleştiğinde yenilmez bir güç oluşturur. Ancak Mare’yi elde etmek isteyen Maven’ın gözü hiçbir şey görmeyecektir… önüne çıkan her şeyi –ve herkesi– yok etmesi gerekse bile. 
Mare’nin, uğruna savaştığı her şey tehlikededir. Zafer, Gümüş krallıklarını devirmeye yetecek midir? Yoksa küçük şimşek kız sonsuza kadar sessizliğe mi mahkûm olacaktır? 
Victoria Aveyard’ın muhteşem serisinin son kitabında Mare tüm gücünü toplamak zorunda kalacaktır… Çünkü herkes sınanacaktır fakat herkes hayatta kalmayacaktır. 
 
“Serinin yeri yerinden oynatan son kitabında aksiyon tüm hızıyla devam ediyor.” 
School Library Journal 
Çevirmen: Belgin Selen Haktanır
Yayın Tarihi
Orjinal Adı War Storm
ISBN 6052995983
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 672
Cilt Tipi Ciltli
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.5 x 21 cm


Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) Kitabı İndirme Linkleri

Pdf Formatında İndir - Alternatif

Epub Formatında İndir - Alternatif

Mobi Formatında İndir - Alternatif

Son Zamanların En Popüler Kitabını Okudunuz Mu?:

Bu içerik sizlere www.aynitap.com farkıyla sunulmuştur. Lütfen kitabı paylaşarak destek olunuz.

ETİKETLER: Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli), Savaş,Fırtınası,(Kızıl,Kraliçe,Serisi,4),(Ciltli), Victoria Aveyard,PEGASUS YAYINLARI, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) indir, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) pdf indir, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) oku, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) epub indir, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabının yazarı, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) kitabının tanıtım bülteni, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) özeti, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) ücretsiz satın al, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) oku, Savaş Fırtınası (Kızıl Kraliçe Serisi 4) (Ciltli) indir


4 Yorum :

 1. Ben indiremedim bi yardimci olur musunuz

  YanıtlaSil
 2. Savaş fırtınası kitabının pdf i ne zaman gelecek acaba?

  YanıtlaSil
 3. Link ne zaman güncellenir

  YanıtlaSil
 4. Kitabın pdf'si elinizde varsa mail olarak atabilir misiniz?

  YanıtlaSil

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU