-->

Benden Ne Olur Pdf İndir


Bu yazımızda Benden Ne Olur kitabını konu edindik. Benden Ne Olur hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. Benden Ne Olur kitabının yazarı kimdir, Benden Ne Olur kitabının tanıtım yazısı nedir, Benden Ne Olur kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda.


Benden Ne Olur Tanıtım Bülteni

“Markaların durmadan, inanılmaz büyük işler başarmış kadınların hikâyelerini paylaşmalarını anlamıyorum. Onları kendi hayatıma davet etmek istiyorum. Bir rimelin daha çok satılması için verdiğim emeği görseniz, adıma şarkılar yazar, beni “işte kadının gücü” isimli reklam filmlerinize konu edersiniz. Ama varsa yoksa beyin cerrahları, sporcular, bir de şarkıcılar.”
 
Aslı T. Kızmaz, hayatının bir bölümünü “Benden ne olur?” sorusuyla geçiren gözü kara bir kadının her satırında şaşırtan hikâyesini anlatıyor.
Aşk, eğlence ve çalışma hayatının her adımını aktaran, gelgitlerle bezenmiş bir romanla karşı karşıyasınız. Aslı T. Kızmaz’dan eğlenceli ve muzip ama aynı zamanda ne olacağını asla kestiremeyeceğiniz sürprizli, leziz bir roman…
Yayın Tarihi
ISBN 9751039583
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 184
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 13.7 x 21.5 cm


Benden Ne Olur Kitabı İndirme Linkleri

Benden Ne Olur Pdf İndir

Pdf Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Epub Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Mobi Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Son Zamanların En Popüler Kitabını Okudunuz Mu?:

Bu içerik sizlere www.aynitap.com farkıyla sunulmuştur. Lütfen kitabı paylaşarak destek olunuz.

ETİKETLER: Benden Ne Olur, Benden,Ne,Olur, Aslı T. Kızmaz,İNKILAP KİTABEVİ, Benden Ne Olur indir, Benden Ne Olur pdf indir, Benden Ne Olur oku, Benden Ne Olur epub indir, Benden Ne Olur kitabının yazarı, Benden Ne Olur kitabının tanıtım bülteni, Benden Ne Olur özeti, Benden Ne Olur ücretsiz satın al, Benden Ne Olur oku, Benden Ne Olur indir


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ OKU