-->

Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları Pdf İndir


Bu yazımızda Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabını konu edindik. Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabının yazarı kimdir, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabının tanıtım yazısı nedir, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda.


Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları Tanıtım Bülteni

“Ahlaksal olgu diye bir şey yoktur. Ahlaksal yargı ile dinsel yargının ortak yönü, ikisinin de aslında olmayan gerçekliklere inanmasıdır. Ahlak, belli olayların bir yorumudur, daha kesin konuşmak gerekirse, yanlış bir yorumdur. Ahlaksal yargı da dinsel yargı gibi, gerçek kavramını, gerçek ile düşsel olanın ayrımını henüz içermeyen bir bilinçsizlik basamağıdır.”
Putların Alacakaranlığı, Nietzsche’nin felsefesinin mikro bir yansımasıdır. Filozofun 1888’de kısa bir sürede yazıp tamamladığı bu eser, Nietzsche’yi tüm düşünce hayatı boyunca meşgul eden meselelerin yoğun bir özeti niteliğini taşır. Aforizmadan denemeye geniş bir ölçeğe yayılan, biçim ve üslup bakımından Böyle Buyurdu Zerdüşt’le benzerlik gösteren Putların Alacakaranlığı’nda Nietzsche, hakikat kabul edilen değişmezlerin, putların sonunu müjdeler. Nietzsche’nin de dediği gibi, “Bu küçük kitap, büyük bir savaş ilanıdır,” doğa, akıl ve ahlaktan bahsederken kendini kutsallaştıran bütün putlara savaş açar.
Çevirmen: Regaip Minareci
Yayın Tarihi
ISBN 9750725777
Baskı Sayısı 1. Baskı
Dil TÜRKÇE
Sayfa Sayısı 104
Cilt Tipi Karton Kapak
Kağıt Cinsi Kitap Kağıdı
Boyut 12.5 x 19.5 cm


Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları Kitabı İndirme Linkleri

Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları Pdf İndir

Pdf Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Epub Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Mobi Formatında İndir (Yandex Disk) - Alternatif

Son Zamanların En Popüler Kitabını Okudunuz Mu?:

Bu içerik sizlere www.aynitap.com farkıyla sunulmuştur. Lütfen kitabı paylaşarak destek olunuz.

ETİKETLER: Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları, Putların,Alacakaranlığı,ya,da,Çekiçle,Felsefe,Yapmanın,Yolları, Friedrich Nietzsche,CAN YAYINLARI, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları indir, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları pdf indir, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları oku, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları epub indir, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabının yazarı, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları kitabının tanıtım bülteni, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları özeti, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları ücretsiz satın al, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları oku, Putların Alacakaranlığı ya da Çekiçle Felsefe Yapmanın Yolları indir


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN