-->

Süleyman'ın Anahtarı Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Süleyman'ın Anahtarı Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Süleyman'ın Anahtarı kitabını inceleyeceğiz. Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılan Süleyman'ın Anahtarı kitabı 2016-09-09 tarihinde yayınlanmıştır. Süleyman'ın Anahtarı kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup PEGASUS YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Süleyman'ın Anahtarı hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Jose Rodrigues Dos Santos tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Süleyman'ın Anahtarı Kitabı Tanıtım Bülteni

Jose Rodrigues Dos Santos tarafından kaleme alınmış Süleyman'ın Anahtarı kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"RAB hileli teraziden iğrenir, Hilesiz tartıdansa hoşnut kalır. Küstahlığın ardından utanç gelir Ama bilgelik alçakgönüllülerdedir."  Hz. Süleyman İsviçre, CERN… Tanrı Parçacığı'nı arayan bilim adamları, CIA'in Bilim ve Teknoloji Müdürü Frank Bellamy'nin cansız bedenini bulurlar. Cesedin elinde, anahtarın Tomás Noronha olduğunu söyleyen bir not vardır.  Portekiz, Lizbon Yeni Üniversitesi… Tarihçi Noronha artık CIA'in bir numaralı hedefidir. Dünyanın en güçlü istihbarat teşkilatının kendisini öldürmek istediğini anlayan Tomás Noronha eğer hayatta kalmak istiyorsa Frank Bellamy'nin ölümünün ardındaki gizemi çözüp masumiyetini kanıtlamalı ve çok gizli bir proje olan Kuantum Gözü'nün yerini bulmalıdır. Bu doludizgin arayışta başta Einstein ile onun karşıtları olmak üzere yirminci yüzyılın bütün büyük fizikçileri bir araya gelecek ve Tomás Noronha'ya zihin, madde ve varoluşun gizemi arasındaki şaşırtıcı bağlantıları ortaya çıkarmasında yardım edecektir. Ruh var mıdır? Ölümden sonra hayat var mıdır? Gerçeklik nedir? Tanrı'nın Formülü'nde Tanrı'nın varlığına dair bilimsel ispatların peşinde olan José Rodrigues dos Santos bu devam romanında da gerçeklik, evren ve bilinç üzerinden kuantum fiziğinin en derinlerine dalmaktan çekinmiyor. "Türün ustasından yeni bir şaheser. İnsanoğlunun en büyük gizemlerinden biri olan varoluşa dair ufuk açıcı bir anlatı. 'Neden varız?' bu romanın temel sorusu." Le Quotidien du Luxembourg "José Rodrigues dos Santos okuyucusunun karşısına yeni bir sürükleyici macerayla çıkıyor. Felsefe, bilim ve din yeniden bir arada. Okumaya başlayınca durmak istemeyeceksiniz." Nice Matin "Etkileyici bir dille yazılmış son derece sürükleyici bir roman olan Süleyman'ın Anahtarı okuyucularını insanlık tarihinin en büyük gizemlerinin cevaplarından da öteye götürüyor. José Rodrigues dos Santos her zamanki gibi en karmaşık felsefi ve bilimsel fikirleri, gerçek teorilerle son derece açık bir şekilde anlatıyor." Le Courrier Français "José Rodrigues dos Santos çağımızın en usta macera yazarlarından biri. Süleyman'ın Anahtarı bilimsel gizemleri herkesin anlayabileceği bir dille gözler önüne seriyor." Metro "Ezoterik ve mükemmel… Bilgi dolu ve başarılı bu romanın temelinde elbette ki sadece gerçek bilimsel teoriler var." Figaro Magazine "José Rodrigues dos Santos bir kez daha ne kadar başarılı bir macera yazarı olduğunu kanıtlıyor. Romanını kurgunun ötesine taşıyıp zihin, madde ve varoluşun gizemi arasındaki şaşırtıcı bağlantıları ortaya çıkaran gerçek bilimsel bilgilerle donatıyor." Ouest France


Süleyman'ın Anahtarı Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Süleyman'ın Anahtarı


Süleyman'ın Anahtarı Kitabı İndirme Linkleri


Süleyman'ın Anahtarı Pdf İndirme Linkleri

Süleyman'ın Anahtarı Yandex Disk Pdf İndir

Süleyman'ın Anahtarı Google Drive Pdf İndir


Süleyman'ın Anahtarı Epub İndirme Linkleri

Süleyman'ın Anahtarı Yandex Disk Ebup İndir

Süleyman'ın Anahtarı Google Drive Epub İndir


Süleyman'ın Anahtarı Mobi İndirme Linkleri


Süleyman'ın Anahtarı Yandex Disk Mobi İndir

Süleyman'ın Anahtarı Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Süleyman'ın Anahtarı Etiketleri

Süleyman'ın Anahtarı kitabı hakkında genel bilgiler, Süleyman'ın Anahtarı kitabının yazarı kimdir, Süleyman'ın Anahtarı kitabının özeti, Süleyman'ın Anahtarı pdf indirme linki, Süleyman'ın Anahtarı epub indirme linki, Süleyman'ın Anahtarı mobi indirme linki, Süleyman'ın Anahtarı kitabını indir, Süleyman'ın Anahtarı kitabı tanıtım bülteni, Süleyman'ın Anahtarı arka kapak yazısı, Süleyman'ın Anahtarı kitabı kaç sayfa, Süleyman'ın Anahtarı hangi yayınevi tarafından basıldı, Süleyman'ın Anahtarı kitabının türü nedir, Süleyman'ın Anahtarı kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information