-->

Tünel Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Tünel Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Tünel kitabını inceleyeceğiz. Bernhard Kellermann tarafından yazılan Tünel kitabı 2017-10-11 tarihinde yayınlanmıştır. Tünel kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup YORDAM KİTAP yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Tünel hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Bernhard Kellermann tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Tünel Kitabı Tanıtım Bülteni

Bernhard Kellermann tarafından kaleme alınmış Tünel kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"Ben de bir işçiyim, tünel adamları!" diye bağırdı Allan. "Sizin gibi bir işçi. Korkaklardan nefret ederim! Defolun, korkaklar! Ama cesurlar kalsın! İş, sadece karnını doyurma aracı değildir! İş bir idealdir. İş, çağımızın dinidir! Bernhard Kellermann, yirminci yüzyıl başında büyük yankı uyandıran bu romanında, "çağımızın dini"nin peşinden gidenleri, Kıta Avrupa'sı ile Kuzey Amerika arasında bir tünel inşa etme hayali çerçevesinde anlatırken, kapitalizmin yapma ve yıkma potansiyellerini de derinden sorguluyor. Devasa bir tünel inşaatının okyanusu aşmaya çalışan dehlizleri arasından, dönemin acımasız toplumsal gerçekliği, işçilerin ölümcül çalışma koşulları ve halkın üç kuruşuna göz diken sermayenin durdurulamaz kâr güdüsü de bütün çıplaklığıyla resmediliyor. Alman yazar Kellermann'ın 1913'te kaleme aldığı Tünel, kısa sürede 25 dile çevrilmiş, milyonlarca okura ulaşmıştır. Kimi eleştirmenlerin bilim kurgu ve fantastik edebiyata dâhil ettiği, kimilerinin zorlu çalışma koşullarını ve kapitalizm eleştirisini öne çıkardığı için toplumcu gerçekçi boyutuyla değerlendirdiği Tünel'e, "teknik-ütopyacı roman" diyenler de olmuştur. Tam dört kez sinemaya uyarlanan roman, yirminci yüzyılın ilk yarısının en başarılı kitaplarından biri olarak kabul edilmiştir. Tünel… "Ter ve kandan inşa edilmiş, yaklaşık dokuz bin insanı yutmuş, dünyaya tarif edilemez bir felaket getirmiş olsa da şimdi oradaydı işte!"


Tünel Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Tünel


Tünel Kitabı İndirme Linkleri


Tünel Pdf İndirme Linkleri

Tünel Yandex Disk Pdf İndir

Tünel Google Drive Pdf İndir


Tünel Epub İndirme Linkleri

Tünel Yandex Disk Ebup İndir

Tünel Google Drive Epub İndir


Tünel Mobi İndirme Linkleri


Tünel Yandex Disk Mobi İndir

Tünel Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Tünel Etiketleri

Tünel kitabı hakkında genel bilgiler, Tünel kitabının yazarı kimdir, Tünel kitabının özeti, Tünel pdf indirme linki, Tünel epub indirme linki, Tünel mobi indirme linki, Tünel kitabını indir, Tünel kitabı tanıtım bülteni, Tünel arka kapak yazısı, Tünel kitabı kaç sayfa, Tünel hangi yayınevi tarafından basıldı, Tünel kitabının türü nedir, Tünel kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU