-->

Aşk YerçekimiKitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Aşk Yerçekimi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Aşk Yerçekimi kitabını inceleyeceğiz. Eda Gül tarafından yazılan Aşk Yerçekimi kitabı 2016-02-12 tarihinde yayınlanmıştır. Aşk Yerçekimi kitabı Anlatı türünde yayınlanmış olup CİNİUS YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Aşk Yerçekimi hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Eda Gül tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Aşk Yerçekimi Kitabı Tanıtım Bülteni

Eda Gül tarafından kaleme alınmış Aşk Yerçekimi kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Aşk, sensin sevgili, Aşk, senin gülen gözlerin bazen, bazen de o içten sözlerin... Sen bir yağmur damlası, bense sana hasret bir toprak parçası... Özlemim büyük, anlatamam derdimi Gel sevgili, Aşk, bir suya yazı yazmak kadar zordur elbet... Zaten kolay olsa kimse için de bir anlam ifade etmeyecek. Aşk her zaman zoru sever sevgilim... Yaşadığımızdan bilirim... Gel sevgili... Hemen geç gönlüme Bu aşk dedikleri, tam üstümüze göre...


Aşk Yerçekimi Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Aşk Yerçekimi


Aşk Yerçekimi Kitabı İndirme Linkleri


Aşk Yerçekimi Pdf İndirme Linkleri

Aşk Yerçekimi Yandex Disk Pdf İndir

Aşk Yerçekimi Google Drive Pdf İndir


Aşk Yerçekimi Epub İndirme Linkleri

Aşk Yerçekimi Yandex Disk Ebup İndir

Aşk Yerçekimi Google Drive Epub İndir


Aşk Yerçekimi Mobi İndirme Linkleri


Aşk Yerçekimi Yandex Disk Mobi İndir

Aşk Yerçekimi Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Aşk Yerçekimi Etiketleri

Aşk Yerçekimi kitabı hakkında genel bilgiler, Aşk Yerçekimi kitabının yazarı kimdir, Aşk Yerçekimi kitabının özeti, Aşk Yerçekimi pdf indirme linki, Aşk Yerçekimi epub indirme linki, Aşk Yerçekimi mobi indirme linki, Aşk Yerçekimi kitabını indir, Aşk Yerçekimi kitabı tanıtım bülteni, Aşk Yerçekimi arka kapak yazısı, Aşk Yerçekimi kitabı kaç sayfa, Aşk Yerçekimi hangi yayınevi tarafından basıldı, Aşk Yerçekimi kitabının türü nedir, Aşk Yerçekimi kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir