Elantris Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Elantris Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Elantris kitabını inceleyeceğiz. Brandon Sanderson tarafından yazılan Elantris kitabı 2019-01-17 tarihinde yayınlanmıştır. Elantris kitabı Bilimkurgu-Fantazya türünde yayınlanmış olup AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Elantris hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Brandon Sanderson tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Elantris Kitabı Tanıtım Bülteni

Brandon Sanderson tarafından kaleme alınmış Elantris kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

ELANTRİS devasa, güzel, kelimenin tam anlamıyla parlak, güçlü büyülü yeteneklerini Arelon'un tüm insanlarının iyiliği için kullanan hayırsever varlıklarla doluydu. Ve bu tanrısal varlıkların her biri, Shaod'un gizemli dönüştürücü gücü onlara dokunmadan önce sıradan birer insandı. Ancak on yıl önce, hiçbir uyarı olmaksızın, büyü çöktü. Elantrianlar buruşuk, cılız, cüzzamlıya benzer yaratıklara dönüştü. ELANTRİS'in kendisi de karanlık, pislikle dolu ve döküntü haline geldi. Shaod artık bir lanetti. Arelon'un yeni başkenti Kae, halkının unutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıkları ELANTRİS'in gölgesinde kalıyor. Teod Prensesi Sarene, Veliaht Prens Raoden ile bir devlet evliliği yapmak için geldi. Karşılıklı mektuplaşmalarına dayanarak mutluluk bulacağını umuyordu. Ancak mutluluğun yerine prensin ölü, kendisinin ise onun dulu kabul edilmiş olduğunu gördü., Acımasız Fjordell bağnaz fanatiklerinin imparatorluk hırsı karşısında son direnen ülkeler oldukları için hem Teod, hem de Arelon tehdit altındalar. Fırtınaışığı Arşivi ve Sissoylu serileri ile fantastik kurguya damgasını vuran Brandon Sanderson'ın ilk kitabı olma özelliği taşıyan Elantris, yazarın ne kadar iyi bir kurgu ustası olduğunu bizlere bir kez daha kanıtlıyor.


Elantris Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Elantris


Elantris Kitabı İndirme Linkleri


Elantris Pdf İndirme Linkleri

Elantris Yandex Disk Pdf İndir

Elantris Google Drive Pdf İndir


Elantris Epub İndirme Linkleri

Elantris Yandex Disk Ebup İndir

Elantris Google Drive Epub İndir


Elantris Mobi İndirme Linkleri


Elantris Yandex Disk Mobi İndir

Elantris Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Elantris Etiketleri

Elantris kitabı hakkında genel bilgiler, Elantris kitabının yazarı kimdir, Elantris kitabının özeti, Elantris pdf indirme linki, Elantris epub indirme linki, Elantris mobi indirme linki, Elantris kitabını indir, Elantris kitabı tanıtım bülteni, Elantris arka kapak yazısı, Elantris kitabı kaç sayfa, Elantris hangi yayınevi tarafından basıldı, Elantris kitabının türü nedir, Elantris kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)