-->

Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Kitapları bugüne kadar 35 dile çevrilen ve milyonlarca kopya satan ünlü romance yazarı Julia Quinn'in en beğenilen serisi Bridgerton, Netflix tarafından da 2020 sonunda diziye uyarlandı ve büyük ilgi ile karşılandı. Bridgerton serisinin gözden geçirilmiş tüm kitapları yenilenmiş kapakları ile Epsilon'da! • Yüreğe Söz Geçmiyor • En Çok Beni Sev • Son Söz Aşkın • Rüyalar Gerçek Olsa • Sonsuz Sevgilerimle • Sana Muhtacım • Öpüşünde Saklı • Biz Evleniyoruz   (Tanıtım Bülteninden)     Kitap Adı: Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım Yazar: Julia Quinn Yayınevi: Epsilon Yayınevi Hamur Tipi: 2. Hamur Sayfa Sayısı: 2890 Ebat: 13,5 x 21 İlk Baskı Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Basım Dil: Türkçe Barkod: 9789990070011

***** Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını için satın alma linkleri:
Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını satın al

***** Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım indirme linkleri:
Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını PDF İndir
Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını ePub İndir
Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını ele aldık. Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabının yazarı, Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabının fiyatı ve Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Bridgerton Serisi Seti - 8 Kitap Takım kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information