-->

Sınırsız Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Sınırsız kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Sınırsız kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Sınırsız kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Bu kitapla, sınırlarından kurtulan yeni benliğinizle tanışacaksınız! Ünlü Beyin Koçu Jim Kwik, 25 yılı aşkın bir süredir, gerçek yeteneklerini ortaya çıkarmak üzere hayatın her alanından insanlarla çalıştı. Alanında çığır açan bu kitabında; dünyada en iyi performansları sergileyen kişilerin öğrenmelerini hızlandırmak için kullandıkları bilime dayalı uygulamaları ve test edilmiş teknikleri ortaya koyuyor. "Beynimiz dünyadaki en güçlü teknolojidir ama kullanım kılavuzu yoktur. Ancak bu, artık değişiyor. Bundan böyle sınırlamalar olmayacak. Başkaları ne söylerse söylesin, siz beyninizi nasıl kullanacağınızı bilirseniz potansiyeliniz sonsuz olur. SINIRSIZ kitabının kalbinde, hayatınızı değiştirecek bir sır yatıyor: En verimli şekilde nasıl öğrenileceğini öğrendiğinizde, sınırlayıcı inançlardan kurtulabilir, yeni başarı seviyelerine ulaşabilirsiniz. Bu kitap teoriden ibaret değildir; içinizde var olan sınırsız güçlerinizi ortaya çıkarabilmeniz için tam olarak ne yapmanız gerektiğini gösteren pratik, kolay ve kanıtlanmış bir plandır. Sınırsız olduğunuzda, sınırsız bir düşünce yapısına sahip olacaksınız. Sınırlamalarınızı ortadan kaldırdığınız için, beyninizin daha önce hayal ettiğinizden çok daha güçlü bir araç olduğunu ve zihninizi öğrenmek istediğiniz her neyse onu öğrenmeye odaklayarak hemen hemen her beceriyi kazanabileceğinizi anlıyorsunuz. Küçük bir adım atın ama bir yerden başlayın. Herhangi bir yerden! Bunu yaptığınızda, kendinizle ilgili keşfettikleriniz karşısında şaşkına döneceksiniz. Sınırsız olan benliğiniz, gerçekten olduğunuz ve şu anda hayal edemeyeceğiniz şeyleri yapacak kişidir." Kendinizi tanıyın. Kendinize güvenin. Kendinizi sevin. Kendiniz olun. Sınırsız olun.“ JIM KWIK: 195 ülkede çevrimiçi kurslar veren, açılış konuşmaları 200.000’den fazla kişi tarafından izlenen kişisel gelişim uzmanı”

***** Sınırsız kitabını için satın alma linkleri:
Sınırsız kitabını satın al

***** Sınırsız indirme linkleri:
Sınırsız kitabını PDF İndir
Sınırsız kitabını ePub İndir
Sınırsız kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Sınırsız kitabını ele aldık. Sınırsız kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Sınırsız kitabının yazarı, Sınırsız kitabının fiyatı ve Sınırsız yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Sınırsız kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Sınırsız kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Sınırsız kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Sınırsız kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU