-->

Bu Da Geçer - Ece Temelkuran Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Bu Da Geçer - Ece Temelkuran ... Ben seni düşünüyorum yazarken. Seni içtenlikle düşünüyorum. Sözcüklerden bir sevgi olanağı doğmasını düşünüyorum. Bunun beni kurtarmasını ya da seni... Sen ve ben, sevgili okur, son on yıldır –ki bu on yıl ömrümüzden gitti– dedik ki, “Bu da geçer.” Birileri de hep karşılık verdi, “Böyle diye diye ömür geçti.” Eh, orası da doğru. Peki o zaman ne yapmalı bu ömürle?.. Ece Temelkuran içinden geçtiğimiz çıldırtıcı gürültünün ortasında sözcüklerle ferahlatan, soluk aldıran bir alan açıyor. Marka Everest Yayınları Basım Dili Türkçe Boyut Normal Boy Cilt Durumu Ciltsiz Sayfa Sayısı 174 Yayın Tarihi 2021 Yazar Ece Temelkuran Diğer Yurt Dışı Satış Yok Stok Kodu HBV000017VL65

***** Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını için satın alma linkleri:
Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını satın al

***** Bu Da Geçer - Ece Temelkuran indirme linkleri:
Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını PDF İndir
Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını ePub İndir
Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını ele aldık. Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabının yazarı, Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabının fiyatı ve Bu Da Geçer - Ece Temelkuran yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Bu Da Geçer - Ece Temelkuran kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU