-->

Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Tarihi mahallelerden birinde, küçük müstakil bir evi satın almamla başladı her şey. Tadilat esnasında bodrum katında tılsımlı bir oda keşfettim. Felsefe kitaplarımı yazmaya başladığım gece tuhaf bir gelişme oldu. Bir de baktım ki felsefe tarihinde adları anılan ünlü filozoflar, düşünürler, bilgeler saydam bedenleriyle odamdalar. Önce biraz tuhaf karşılasam da zamanla bu duruma alıştım. Çünkü felsefe kitaplarımı baba filozoflarla birlikte yazmak gerçekten ilginç ve keyifli olacaktı. Fakat işin daha da tuhaf yanı, bu sırlı odaya filozof olmayan bazı insanların da gelmeleri… Müslüm Baba, Deli Ziya, Güldane, Zehra, Rana ve Onur… Müslüm Baba süt beyazı elbisesiyle gelmiş. Deli Ziya, mezar taşına “Hayat bir gündür, o gün bugündür” yazdıran bir adam. Güldane bir Roman kızı, “Çiçek satarım, günü gününe yaşarım” diyor. Rana, tam bir kitap kurdu. Lisede bir felsefe kulübü kurmuş. Zehra ve Onur, Rana’nın kulüpten arkadaşları, “Felsefeye Fransız kalmamak için geldik” diyorlar.  Yıllardır hayalini kurduğum felsefe kitaplarımı şimdi tuhaf konuklarımla birlikte yazıyorum. İşin sonu nereye varır, bunu henüz ben de bilmiyorum… … Bu kitapta insanlık tarihine yön veren fikirler ve felsefi akımlar konuşuluyor. Aklı kurcalayan, fikri çimdikleyen, beyin yakan sorular itinayla cevaplanıyor. Nereden? Nereye? Necisin? Numen mi yoksa fenomen misin? Ruh defterin dolu mu? Yoksa tamamen mi tabula rasa? Farkını ortaya koy; sor, düşün, sorgula… Her insan bir kitaptır. Okumaya kendinden başla.

***** Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını için satın alma linkleri:
Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını satın al

***** Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol indirme linkleri:
Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını PDF İndir
Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını ePub İndir
Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını ele aldık. Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabının yazarı, Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabının fiyatı ve Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Keyifli Felsefe: Tabula Rasa / Kendin Kalem Ol kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN