-->

Kutsal Ahit - Tom Knox Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
UĞRUNA CİNAYET İŞLENECEK BİR YALAN, UĞRUNA ÖLÜNECEK BİR GERÇEK GÜN YÜZÜNE ÇIKARILAN Ünlü bir tarihçi Sahra Çölü’ndeki mağarada ölü bulunduğunda, eski öğrencisi Ryan Harper ona ne olduğunu öğrenmeye karar verir. Söylentilere bakılırsa tarihçi, yüzyıllar boyunca din adamları tarafından saklanan çok kıymetli bir dinî metni ortaya çıkarmıştır. ESKİ BİR SIR Bu sırada Cornwall’un gözlerden uzak bozkırında Mısır’la bağlantılı, korkunç ayinler baş göstermektedir. Davayla ilgilenen Dedektif Karen Trevithick kendini, en sevdiği insanın hayatını tehdit eden ürkütücü bir gizemin içinde bulur. TÜM DÜNYAYI SARSACAK Film yapımcısı Helen Fassbinder’ın da yardımıyla Ryan eski papirüslerdeki şifreyi çözmek için zamana karşı mücadele eder. Metnin sırrını kötü amaçlar için kullanmak isteyen kişiler tarafından takip edilen Ryan korkunç gerçeğe daha da yaklaşır. Tüm dünyanın tanıklık ettiği en büyük aldatmacayı gözler önüne seren o gerçeğe… “Knox mükemmel bir beceriyle yazıyor ve işlediği konuya gerçekten hâkim. Eski çağlarda yaşayanlar, kurban edilen insanlar ve Orta Doğu’nun şeytanlarıyla ilgili araştırmalarını hikâyede kusursuz bir şekilde kullanmış.” Shotsmag Marka Pegasus Yayınları Basım Dili Türkçe Boyut Normal Boy Cilt Durumu Ciltsiz Sayfa Sayısı 416 Yayın Tarihi 2021 Yazar Tom Knox Diğer Yurt Dışı Satış Yok Stok Kodu HBCV000005QEYJ

***** Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını için satın alma linkleri:
Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını satın al

***** Kutsal Ahit - Tom Knox indirme linkleri:
Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını PDF İndir
Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını ePub İndir
Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını ele aldık. Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Kutsal Ahit - Tom Knox kitabının yazarı, Kutsal Ahit - Tom Knox kitabının fiyatı ve Kutsal Ahit - Tom Knox yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Kutsal Ahit - Tom Knox kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Kutsal Ahit - Tom Knox kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU