-->

Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Fiyat Takibi Haftalık Aylık Değişim Oranı: Ayrıntılar Beyza Alkoç Karantina Serisi 1-2-3-4-5 İSTEDİĞİNİZ SERİYİ SEÇEBİLİRSİNİZ Karton Kapak Bu ilan Sentos Yazılım Teknolojileri ile listelenmiştir! Teslimat Bilgileri En geç 20 Mayıs Perşembe günü Ankara şehrinden kargoya verilir. Satın almış olduğunuz ürünlerde ambalajı ve orjinal hali bozulmamış olması şartıyla 14 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. * Sağlık, sarf cd,dergi,KİTAP,defter,kağıt,toner,kartuş vb..) ürünleri bu kapsamda değildir. * KARGO TESLİM ALIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER 1- Firmamızdan almış olduğunuz ürün size ulaştığı zaman mutlaka kargo paketini ve içeriğini Kargo Görevlisinin yanında kontrol ediniz, 2-Bu sizin YASAL hakkınızdır 3- Kargoda bir hasar tespit etmeniz durumunda kargo görevlisine mutlaka “HASAR TESPİT RAPORU” düzenlemesini talep ediniz. Kargo görevlisi bunu yapmak zorundadır. (Hasarlı kargolar için Kargo görevlileri rapor tutmakla yükümlüdür. ) 4-Hasar Tespit Tutanağı bulunmayan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır. İade / Değişim Bilgileri ’dan satın aldığınız ürünler için cayma hakkınızı kullanabilirsiniz.* İade Sürecini Gör Farklı bir model, beden veya renkle Ürün Değişimi yapabilirsiniz. Ürünü mağazaya ücretsiz göndermek için mağazanın anlaşmalı kargo firmasını tercih edin. Ürünle ilgili bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından mağazayla iletişime geçebilirsiniz. *Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümlerine tabidir. Satış Sonrası Servis KARGO TESLİMATINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR !!! 1-Kargo teslimatında teslim almadan önce ürünü kontrol etmek yasal hakkınızdır. 2-Kargonuzu teslim alırken lütfen siparişinizi kontrol ediniz. 3-Hasarlı olarak ulaşan kargolar için kargo görevlisine mutlaka hasar tespit tutanağı düzenletiniz ve bu belge ile iade talebinde bulununuz. 4-Hasar tespit tutanağı bulunmayan ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir. 5-Siparişlerinizin iadesi için talep oluşturmadan önce mağdur olmamanız adına mutlaka mağazamız ile iletişime geçiniz. Karşılıklı iletişim halinde çözülmeyecek sorun yoktur. 6-6502 Sayılı Tüketici Kanunu, bu Kanunun uygulanmasına dair ilgili Yönetmelik vesözleşmesi gereğince; İADE KAPSAMI DIŞINDA OLAN ÜRÜNLER “Alıcı tarafından açılmış olan ses veya görüntü kayıtları(DVD, CD ve Kaset vb.),  basılı ürünler (Kitap, dergi vb.), yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ”

***** Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını için satın alma linkleri:
Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını satın al

***** Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 indirme linkleri:
Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını PDF İndir
Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını ePub İndir
Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını ele aldık. Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabının yazarı, Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabının fiyatı ve Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Beyza Alkoç Karantina Serisi Karton Kapak 1-2-3-4-5 kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU