-->

49 Günde TYT Matematik Kampı Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Yine Yeni Yeniden Yepyeni bir kamp ve kitapla karşınızdayım Güzel Arkadaşım, Her yıl yeni bir tayfa için çıktığımız bu yolda 49 Günde TYT Matematik kampımız bizim vazgeçilmezimiz oldu ve adeta gelenekselleşti. Rehber Matematik Kanalımız ile özdeşleşen 49 Günde TYT Matematik Kampı'nı artık bu kitapla taçlandırıyoruz. Kamp videolarının milyonlar izlendiği, muhteşem dönüşler aldığımız ve Rehber Matematik kanalı ile bütünleşen bu kamp; artık kampa özel hazırlanan bu kitapla daha da devleşecek. Bu kamp ve özelinde hazırlanan bu kitap, tüm TYT Matematik konularını kapsamaktadır. TYT Matematiğe sıfırdan başlamak isteyenler, temelim var ama nereden başlayacağımı bilmiyorum diyenler, tüm TYT Matematik konularını planlı bir şekilde tekrar edip kafamda TYT’ yi bitirmek istiyorum diyenler bu kitap ve bu kamp tam da sizler için hazırlandı. Kitabı aldığında öncelikle kitabın çalışma takvimi ve kamp programı senin yol göstericin olacak. Konuyu önce Rehber Matematik’ ten konu anlatım videolarıyla öğrenecek, videolardaki ödevlendirmeleri bu kitaptan yapacak, geri dönütleri bizlerle paylaşacaksın. Takıldığın noktalarda soru çözüm videolarını açıp izleyebileceksin. Sözün kısası sen bu kitapta asla yalnız değilsin. Kitabı birlikte bitireceğiz. TYT Matematiğin içinden birlikte geçeceğiz. Kitapta “Gönder Gelsin’’ testleri konu kavrama testi niteliğindedir. Konuyu sana kavratmayı amaçlamaktadır. Bu testler sayesinde konu eksiğini görecek ve tamamlayacaksın. ‘’Soru Avcısı’’ testleri ise çoğunluğu klasik ve orta düzey sorulardan oluşmaktadır. Yeni nesil sorulara geçişte sana önder olacaktır. ‘’ÖSYM Sorar’’ testleri ise seni zorlayacak, tamamı yeni nesil ve çıkması muhtemel sorulardan oluşmaktadır. Bu testlerle adeta sınav provası yapacaksın. Kitapta her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümüne ulaşabilirsin. El emeği göz nuru ile hazırladığımız buram buram emek kokan bu kitapla 49 Günde TYT Matematik kampını daha etkili, daha planlı, daha eksizsiz tamamlamayı hedefliyoruz. Sen de bu süreçte videoları atlamadan zıplamadan ‘’Elinde kalem önünde kağıt ‘’ izlemeli, öğrendiklerinin kalıcı olması için bu kitaptan vereceğimiz ödev testlerini eksiksiz ve günü gününe tamamlamalısın. Bu şekilde ilerlersen göreceğiz ki ‘’O üniversitenin kapısından zırank diye girmişsin.’’ O hâlde ne diyoruz ‘’Gönder, Gönder Gelsin Be Hocam’’ Yolun açık olsun, Hoş kal, Hoşça kal…

***** 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını için satın alma linkleri:
49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını satın al

***** 49 Günde TYT Matematik Kampı indirme linkleri:
49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını PDF İndir
49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını ePub İndir
49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını ele aldık. 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabının yazarı, 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabının fiyatı ve 49 Günde TYT Matematik Kampı yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. 49 Günde TYT Matematik Kampı kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information