-->

PEGASUS YAYINLARI


Bu yazımızda PEGASUS YAYINLARI kitabını konu edindik. PEGASUS YAYINLARI hakkında bilmek istediklerinizi ele almaya çalıştık. PEGASUS YAYINLARI kitabının yazarı kimdir, PEGASUS YAYINLARI kitabının tanıtım yazısı nedir, PEGASUS YAYINLARI kitabının kapak resmi nasıldır gibi soruların tamamı bu konumuzda.


PEGASUS YAYINLARI Tanıtım Bülteni

Milliyetçiliğin yükseldiği bir dönemde Oktay Vural’dan eleştiriler, tutum ve görüşler...
 
Birey, hayat, toplum, millet, kültür, ahlak, inanç, düşünce ve siyaset… Var olmanın asal faktörleri. Hayat içinde acı, hüzün, umut, sevinç ve ülkülerle yoğrularak şekillenen birey ve toplum. Onların ürettiği değerler bütünü ve bu bütünden ortaya çıkan olaylar, durumlar, eserler…  Hepsi birden insanların dünyasını, hayatın gerçeklerini meydana getiriyor. Buna bir de milliyetçi bakış açısını eklerseniz ortaya Oktay Vural’ın gerçekleri çıkar. Milliyetçi Hareket Partisi’ni temsil sorumluluğunu yerine getirirken TBMM’de sözleriyle ve etkinliğiyle bu gerçekleri ortaya koyan Oktay Vural şimdi Sözüm Meclisten Dışarı diyor ve TBMM dışındayazıya dökülenleri, dile gelenleri okurlarla paylaşıyor. Çeyrek yüzyıllık süreç içinde fikirler, olaylar ve durumlar karşısında bilim ve fikir adamlarının katkılarıyla ortaya koyduğu entelektüel ve usta siyaset birikiminin bir bölümünü derlediği bu eserle önünüze getiriyor. Küresel oyunlardan bölgesel gelişmelere, dönemsel siyaset tartışmalarından milliyetçi tavırlara kadar merkezinde Türkiye’nin olduğu; her şeye yalnızca Türk milleti gerçeğinden bakıldığı konuşma, yazı ve yorumlarını bulacaksınız bu kitapta. Millî ve milletlerarası seviyede milliyetçiliğin yükselişine şahitlik ettiğimiz bir dönemde Oktay Vural’ın süreç içinde ortaya koyduğu görüşler milliyetçiliğin duygusal boyutunun yanı sıra politik boyutunun derinliğini ve direncini yansıtıyor. Tanıdığınız Vural’ın düşünce dünyasını daha iyi anlamanızı sağlayacak bu kitapta yer yer Türkiye’den siyasi kesitler bulmakla kalmayacak, politik yanlışlara karşı yaptığı eleştirileri ve temsil ettiği tutum ve duruşu göreceksiniz.


PEGASUS YAYINLARI Kitabı İndirme Linkleri

Pdf Formatında İndir - Alternatif

Epub Formatında İndir - Alternatif

Mobi Formatında İndir - Alternatif

Son Zamanların En Popüler Kitabını Okudunuz Mu?:

Bu içerik sizlere www.aynitap.com farkıyla sunulmuştur. Lütfen kitabı paylaşarak destek olunuz.

ETİKETLER: Sözüm Meclisten Dışarı & Türkiye Dünya ve Milliyetçi Duruş, Sözüm,Meclisten,Dışarı,&,Türkiye,Dünya,ve,Milliyetçi,Duruş, Oktay Vural,DOĞAN KİTAP, PEGASUS YAYINLARI indir, PEGASUS YAYINLARI pdf indir, PEGASUS YAYINLARI oku, PEGASUS YAYINLARI epub indir, PEGASUS YAYINLARI kitabının yazarı, PEGASUS YAYINLARI kitabının tanıtım bülteni, PEGASUS YAYINLARI özeti, PEGASUS YAYINLARI ücretsiz satın al, PEGASUS YAYINLARI oku, PEGASUS YAYINLARI indir


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir