-->

11. Peron Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


11. Peron Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda 11. Peron kitabını inceleyeceğiz. Gökhan Duman tarafından yazılan 11. Peron kitabı 2019-05-29 tarihinde yayınlanmıştır. 11. Peron kitabı Anlatı türünde yayınlanmış olup VADİ YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. 11. Peron hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Gökhan Duman tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


11. Peron Kitabı Tanıtım Bülteni

Gökhan Duman tarafından kaleme alınmış 11. Peron kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"Eşim Almanya'ya gidiyorum dediğinde hiç ses etmedim. Adını ilk defa duyuyordum. Yolculuk trenle üç gün sürüyor dediği o an anladım. Demek benden bu kadar uzağa gidiyordu." "Eşimden bant gelmiş, bütün ev teybin başındayız. Eşim bantta 'iyisiniz inşallah' diyor bütün ev 'iyiyiz iyiyiz' diyor, 'köye kar inmiştir' diyor, herkes 'indi indi' diyor. En son anasını, babasını herkesi andı, kalanlara da hasretle selam ederim dedi. İşte o kalan bendim." "Bazı aileler vardı hani, çok önemsenmezdi. Ama her bayram kapınızı çalar, az oturup giderdi. Biz işte o aileydik." "18 yıl Essen'de çalıştık ama adres sormadan bir yeri bulamıyorduk. Biz hep şehrin altını gördük, üstünü görmedik ki bilelim." "O zamanlar tek firma vardı, o götürüyordu cenazemizi memlekete. Ama hafta sonu kapalıydı. Biz de ne yapalım, inşallah hafta içi ölürüz diyorduk."


11. Peron Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: 11. Peron


11. Peron Kitabı İndirme Linkleri


11. Peron Pdf İndirme Linkleri

11. Peron Yandex Disk Pdf İndir

11. Peron Google Drive Pdf İndir


11. Peron Epub İndirme Linkleri

11. Peron Yandex Disk Ebup İndir

11. Peron Google Drive Epub İndir


11. Peron Mobi İndirme Linkleri


11. Peron Yandex Disk Mobi İndir

11. Peron Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


11. Peron Etiketleri

11. Peron kitabı hakkında genel bilgiler, 11. Peron kitabının yazarı kimdir, 11. Peron kitabının özeti, 11. Peron pdf indirme linki, 11. Peron epub indirme linki, 11. Peron mobi indirme linki, 11. Peron kitabını indir, 11. Peron kitabı tanıtım bülteni, 11. Peron arka kapak yazısı, 11. Peron kitabı kaç sayfa, 11. Peron hangi yayınevi tarafından basıldı, 11. Peron kitabının türü nedir, 11. Peron kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir