-->

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabını inceleyeceğiz. Fulsen Türker tarafından yazılan Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı 2016-10-05 tarihinde yayınlanmıştır. Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı Roman (yerli) türünde yayınlanmış olup OKUYAN US YAYIN-KAMPANYA yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Fulsen Türker tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Kitabı Tanıtım Bülteni

Fulsen Türker tarafından kaleme alınmış Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Plazadaki parlak kariyerini bırakıp çoğunluk kanaatine göre "düşey" bir transferle kafede çalışmaya başlayan ve bu hamlesiyle belki de pek çok kişinin aklından geçirip, hayata geçiremediğini başaran Fulsen Türker, birinci kitabı Garson ve Mutlu'nun ardından şimdi de Aşk Olsun'da hikayesini anlatmaya devam ediyor ...   Bir şehri bırakıp başka bir şehre göçmek, aşık olmak gibi bir şeydi. Sadece göçmek de değil; yediğimiz, içtiğimiz, seyrettiğimiz her şeyin ama her şeyin özü aşktı. Doğada pazartesi, perşembe ve cuma yoktu; onları biz uydurduk. Ama kış vardı, bahar vardı. Doğamızda aşk vardı. Hayattaki her şey aşka benziyordu.   Burası Datça! Yol üzerinde geçerken uğranabilecek bir kasaba değil, son durak ... Prototip insan hayatında mutlu son ... Ege sahilinde sakin bir hayat!   Fulsen Türker ikinci romanı Aşk Olsun'da, gitmek isteyenler, kalmak için diretenler, gitmeyi başarmışken geri dönmenin yolunu arayanların oturduğu kalabalık bir şölen sofrasında göçü ve tersine göçü iç içe anlatıyor. Melisa kokusuyla çevrili, ev yapımı likörler, çintar mantarları, envaiçeşit ot mezeleri ile taçlandırılmış sofranın başköşesinde ise kasabanın yerlilerinden on dokuz yaşında aykırı bir genç kız olan Figen oturuyor.   Aşk Olsun sadece İstanbul'dan Datça'ya bir yol hikayesi değil, Figen'le Fulsen'in geçmişlerinden geleceğe, kendi içlerine yolculuk ve bir varoluş hikayesi ...   "Bak Figenciğim ... Benim hikayem senin o beyaz dizilerde okuduklarına benzemez. Hem sen mutlu son seversin, o da bizde yok."   "Mutlu son nerede duracağınla alakalıdır, Fulsen abla. Misal ben romantik bir film izlerken işlerin kötüye gideceğini anladığım anda televizyonu kapatırım. Bu yüzden bütün hikayeler mutlu sonla biter benim için. Sen başla şimdi, ben 'Dur' diyene kadar anlat ... Ama güzel güzel anlat. A§k masalı gibi ... "


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Kitabı İndirme Linkleri


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Pdf İndirme Linkleri

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Yandex Disk Pdf İndir

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Google Drive Pdf İndir


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Epub İndirme Linkleri

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Yandex Disk Ebup İndir

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Google Drive Epub İndir


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Mobi İndirme Linkleri


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Yandex Disk Mobi İndir

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla Etiketleri

Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı hakkında genel bilgiler, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabının yazarı kimdir, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabının özeti, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla pdf indirme linki, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla epub indirme linki, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla mobi indirme linki, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabını indir, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı tanıtım bülteni, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla arka kapak yazısı, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı kaç sayfa, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla hangi yayınevi tarafından basıldı, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabının türü nedir, Aşk Olsun & Türkçedeki Tüm Anlamlarıyla kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN