-->

Scott Pilgrim -1 Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Scott Pilgrim -1 Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Scott Pilgrim -1 kitabını inceleyeceğiz. Bryan Lee O'Malley tarafından yazılan Scott Pilgrim -1 kitabı 2011-04-19 tarihinde yayınlanmıştır. Scott Pilgrim -1 kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup PEGASUS YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Scott Pilgrim -1 hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Bryan Lee O'Malley tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Scott Pilgrim -1 Kitabı Tanıtım Bülteni

Bryan Lee O'Malley tarafından kaleme alınmış Scott Pilgrim -1 kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Scott Pilgrim'in yaşantısı öyle müthiş ki. O 23 yaşında, bir rock grubunda, "işsiz", üstelik şirin bir liseli kızla çıkıyor. Ramona Flowers adındaki cidden aklınızı başınızdan alan, tehlikeli biçimde modaya uyan, tekerlekli patenli dağıtımcı kız onun rüyalarında gezmeye ve partilerde onun yanında süzülmeye başlayana kadar her şey olağanüstü. Ama bayan Flowers'a giden yol gül yapraklarıyla kaplı değil. Scott ile gerçek mutluluk arasında Ramona'nın yedi kötü 'eski' erkek arkadaşı durmakta. Acaba Scott değerli basit yaşamını altüst etmeden kötü adamları yenip kızı elde edebilecek mi?


Scott Pilgrim -1 Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Scott Pilgrim -1


Scott Pilgrim -1 Kitabı İndirme Linkleri


Scott Pilgrim -1 Pdf İndirme Linkleri

Scott Pilgrim -1 Yandex Disk Pdf İndir

Scott Pilgrim -1 Google Drive Pdf İndir


Scott Pilgrim -1 Epub İndirme Linkleri

Scott Pilgrim -1 Yandex Disk Ebup İndir

Scott Pilgrim -1 Google Drive Epub İndir


Scott Pilgrim -1 Mobi İndirme Linkleri


Scott Pilgrim -1 Yandex Disk Mobi İndir

Scott Pilgrim -1 Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Scott Pilgrim -1 Etiketleri

Scott Pilgrim -1 kitabı hakkında genel bilgiler, Scott Pilgrim -1 kitabının yazarı kimdir, Scott Pilgrim -1 kitabının özeti, Scott Pilgrim -1 pdf indirme linki, Scott Pilgrim -1 epub indirme linki, Scott Pilgrim -1 mobi indirme linki, Scott Pilgrim -1 kitabını indir, Scott Pilgrim -1 kitabı tanıtım bülteni, Scott Pilgrim -1 arka kapak yazısı, Scott Pilgrim -1 kitabı kaç sayfa, Scott Pilgrim -1 hangi yayınevi tarafından basıldı, Scott Pilgrim -1 kitabının türü nedir, Scott Pilgrim -1 kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information