-->

Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Bir kalp aynı anda hem hüznü hem de mutluluğu nasıl taşıyabilir? Sade bir nikâh… Tek taraflı hissedilen güzel duygular… Ve bu evlikten dolayı hissedilen sinir… Huzur, ilk görüşte vurulmuştu o kahveliklere ve ilk görüşte kalbini ele geçirmesine izin vermişti. Fırtına ise istemediği evliliğe zorlanmasının suçlusu olarak Huzur’u görmüş ve tüm sinirini ondan çıkarmıştı. Adı gibi sertçe esip yıkıp geçmişti Huzur'un kalbini... Peki ‘keşke’ler ‘iyiki’lere dönüşebilir miydi bir masumun gönlünde ya da bu keşkelerin bir sonu var mıdır? Derler ya hani ‘İnsan sabır ile insandır. Sabır ise sırdır, ardır, sınavdır,’ diye. Huzur’un Fırtına’sı zor olarak adlandırdıklarımızın aslında basit olabileceğini, keşkelerin iyikilere dönüşürken insanı insan yapanın sabrı olduğunu öğreneceğiz. Yaraları çoğaldıkça belki de hissettikleri duygu zaman içerisinde yavaş yavaş hafızalarında silinecek, kalplerinde bir sızı olarak kalacaktı. Ve bu sızı bir ömür boyu onlarla birlikte nefes alıp verecekti. Ey sessizlerin sesi… Gönül sustu dil söyledi, dil sustu gönül dillendi. Bunlara birebir tanık olmak için sadece kitap kapağını açmanız yeterli. Marka Herdem Kitap Basım Dili Türkçe Boyut Normal Boy Cilt Durumu Ciltsiz Sayfa Sayısı 362 Yayın Tarihi 2020 Yazar Büşra Vanlı Diğer Yurt Dışı Satış Yok Stok Kodu HBCV000004HTID

***** Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını için satın alma linkleri:
Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını satın al

***** Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı indirme linkleri:
Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını PDF İndir
Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını ePub İndir
Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını ele aldık. Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabının yazarı, Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabının fiyatı ve Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Huzur'un Fırtına'sı - Büşra Vanlı kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU