-->

Başka Dünyalar Mümkün Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Başka Dünyalar Mümkün Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Başka Dünyalar Mümkün kitabını inceleyeceğiz. tarafından yazılan Başka Dünyalar Mümkün kitabı 2007-09-20 tarihinde yayınlanmıştır. Başka Dünyalar Mümkün kitabı Bilimkurgu-Fantazya türünde yayınlanmış olup VARLIK YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Başka Dünyalar Mümkün hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Başka Dünyalar Mümkün Kitabı Tanıtım Bülteni

tarafından kaleme alınmış Başka Dünyalar Mümkün kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Bilimkurgu, ütopyalar ve siyaset üzerine dünyaca ünlü bilimkurgu yazarları ve edebiyat eleştirmenlerinin kaleme aldığı makaleleri bir araya getiren Başka Dünyalar Mümkün, Türkiye'de ve dünyada ilk defa Ursula Le Guin'den Philip K. Dick'e, H. G. Wells'ten Isaac Asimov'a, J.G.Ballard'dan Samuel Delany'e, Stanislaw Lem'den Frederic Jameson'a edebiyat ve felsefenin büyük ustalarını bilimkurgu teması etrafından bir araya getiren bir kitap. 2002-2005 yılları arasında Türkiye'nin tek bilimkurgu dergisi olarak bilimkurguyla çağdaş siyaset ve felsefe arasındaki ilişkiye yaptığı vurgu ile dikkat çeken Davetsiz Misafir yazar ve çevirmenlerince hazırlandı. Başka Dünyalar Mümkün kitabında yer alan makaleler dört ana başlık altında toplanıyor. Bunlar sırasıyla "Bilimkurgunun Tanımlanması", "Ütopyalar ve Ütopyacılık", "Philip K. Dick'in Dünyası" ve "1980 Sonrası Çağdaş Bilimkurgu ve Siberpunk". Türkiye'de bugüne kadar yayımlanmış bilimkurgu dergileri ve ABD'de yayımlanan bilimkurgu dergileri üzerine tanıtıcı yazılardan oluşan iki kısa ek bulunuyor.


Başka Dünyalar Mümkün Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Başka Dünyalar Mümkün


Başka Dünyalar Mümkün Kitabı İndirme Linkleri


Başka Dünyalar Mümkün Pdf İndirme Linkleri

Başka Dünyalar Mümkün Yandex Disk Pdf İndir

Başka Dünyalar Mümkün Google Drive Pdf İndir


Başka Dünyalar Mümkün Epub İndirme Linkleri

Başka Dünyalar Mümkün Yandex Disk Ebup İndir

Başka Dünyalar Mümkün Google Drive Epub İndir


Başka Dünyalar Mümkün Mobi İndirme Linkleri


Başka Dünyalar Mümkün Yandex Disk Mobi İndir

Başka Dünyalar Mümkün Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Başka Dünyalar Mümkün Etiketleri

Başka Dünyalar Mümkün kitabı hakkında genel bilgiler, Başka Dünyalar Mümkün kitabının yazarı kimdir, Başka Dünyalar Mümkün kitabının özeti, Başka Dünyalar Mümkün pdf indirme linki, Başka Dünyalar Mümkün epub indirme linki, Başka Dünyalar Mümkün mobi indirme linki, Başka Dünyalar Mümkün kitabını indir, Başka Dünyalar Mümkün kitabı tanıtım bülteni, Başka Dünyalar Mümkün arka kapak yazısı, Başka Dünyalar Mümkün kitabı kaç sayfa, Başka Dünyalar Mümkün hangi yayınevi tarafından basıldı, Başka Dünyalar Mümkün kitabının türü nedir, Başka Dünyalar Mümkün kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir