-->

Son Kuşlar Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Son Kuşlar Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Son Kuşlar kitabını inceleyeceğiz. Sait Faik Abasıyanık tarafından yazılan Son Kuşlar kitabı 2019-01-03 tarihinde yayınlanmıştır. Son Kuşlar kitabı Hikaye (yerli) türünde yayınlanmış olup TÜRKİYE İŞ BANKASI KÜLTÜR YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Son Kuşlar hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Sait Faik Abasıyanık tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Son Kuşlar Kitabı Tanıtım Bülteni

Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınmış Son Kuşlar kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"Söz vermiştim kendi kendime: Yazı bile yazmayacaktım. Yazı yazmak da, bir hırstan başka ne idi? Burada namuslu insanlar arasında sakin, ölümü bekleyecektim. Hırs, hiddet neme gerekti? Yapamadım. Koştum tütüncüye, kalem kâğıt aldım. Oturdum. Ada 'nın tenha yollarında gezerken canım sıkılırsa küçük değnekler yontmak için cebimde taşıdığım çakımı çıkardım. Kalemi yonttum. Yonttuktan sonra tuttum öptüm. Yazmasam deli olacaktım." "Haritada Bir Nokta" adlı öyküden.


Son Kuşlar Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Son Kuşlar


Son Kuşlar Kitabı İndirme Linkleri


Son Kuşlar Pdf İndirme Linkleri

Son Kuşlar Yandex Disk Pdf İndir

Son Kuşlar Google Drive Pdf İndir


Son Kuşlar Epub İndirme Linkleri

Son Kuşlar Yandex Disk Ebup İndir

Son Kuşlar Google Drive Epub İndir


Son Kuşlar Mobi İndirme Linkleri


Son Kuşlar Yandex Disk Mobi İndir

Son Kuşlar Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Son Kuşlar Etiketleri

Son Kuşlar kitabı hakkında genel bilgiler, Son Kuşlar kitabının yazarı kimdir, Son Kuşlar kitabının özeti, Son Kuşlar pdf indirme linki, Son Kuşlar epub indirme linki, Son Kuşlar mobi indirme linki, Son Kuşlar kitabını indir, Son Kuşlar kitabı tanıtım bülteni, Son Kuşlar arka kapak yazısı, Son Kuşlar kitabı kaç sayfa, Son Kuşlar hangi yayınevi tarafından basıldı, Son Kuşlar kitabının türü nedir, Son Kuşlar kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU