-->

Değiştirilmiş Karbon Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Değiştirilmiş Karbon Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Değiştirilmiş Karbon kitabını inceleyeceğiz. Richard K. Morgan tarafından yazılan Değiştirilmiş Karbon kitabı 2019-03-14 tarihinde yayınlanmıştır. Değiştirilmiş Karbon kitabı Bilimkurgu-Fantazya türünde yayınlanmış olup İTHAKİ YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Değiştirilmiş Karbon hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Richard K. Morgan tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Değiştirilmiş Karbon Kitabı Tanıtım Bülteni

Richard K. Morgan tarafından kaleme alınmış Değiştirilmiş Karbon kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

21. yüzyıl bilimkurgu edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Değiştirilmiş Karbon'dan uyarlanan ve Netflix'in yayımlayacağı distopik dizi Altered Carbon, 2018'in en çok seyredilecek projelerinden biri olmaya aday!   PHILIP K. DICK EN İYİ ROMAN ÖDÜLÜ   25. yüzyıl. İnsanlık BM'nin gözetimi altında tüm galakside hüküm sürmekte. Irk, inanç ve sınıf farklılıklarının hâlâ devam ettiği bu dönemde teknolojideki yükseliş hayatı âdeta baştan tanımladı. Bir insanın bilinci depolanarak yeni bir bedene (ya da "kılıf"a) kolayca indirilebilir hale geldi ve ölüm olgusu, ekrandaki bir bip sesine indirgendi.   Eski bir asker ve BM elçisi olan Takeshi Kovacs daha önce de öldürülmesine rağmen son ölümü bilhassa acı vericiydi. Evinden 180 ışık yılı uzakta, eski adıyla San Francisco, yeni adıyla Bay City'de yeni bir bedende uyanan Kovacs kendini, "varoluş"u alınıp satılır şeyler olarak gören bir topluma göre bile karanlık ve büyük ölçekli bir komplonun tam merkezinde buldu. Dünyanın en güçlü insanlarından biri olan Laurens Bancroft bir ölümün sırrını açığa çıkarmak için Kovacs'ı tutmuştu: Kendi ölümünün.   Blade Runner ve Neuromancer gibi eserlerin izinden giden siberpunk türündeki Değiştirilmiş Karbon, son zamanların en dikkat çeken bilimkurgu-distopya romanlarından biri.   "Değiştirilmiş Karbon'un evreni özgün ve çarpıcı. Muazzam karakterler ve eşsiz bir gizem barındırıyor." –Patrick Rothfuss   "Şahane bir iş. Mükemmel bir bilimkurgu. Değiştirilmiş Karbon, çok iyi bir giriş yapıyor ve hızını gittikçe arttırıyor. Eşit derecede merak uyandırıcı ve özgün bir eser; son sayfaya kadar elinizden düşüremiyorsunuz." –Peter F. Hamilton   "Zekâ dolu bir kara noir, eşsiz bir kurgu ve hikâyesini dört gözle öğrenmek isteyeceğiniz bir karakter." –Ken McLeod   "Bu hızlı okunan, etkileyici roman William Gibson'ın Neuromancer'ı ve Norman Spinrad'ın Deus X'inin merak uyandırıcı bir karışımı." –Publishers Weekly


Değiştirilmiş Karbon Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Değiştirilmiş Karbon


Değiştirilmiş Karbon Kitabı İndirme Linkleri


Değiştirilmiş Karbon Pdf İndirme Linkleri

Değiştirilmiş Karbon Yandex Disk Pdf İndir

Değiştirilmiş Karbon Google Drive Pdf İndir


Değiştirilmiş Karbon Epub İndirme Linkleri

Değiştirilmiş Karbon Yandex Disk Ebup İndir

Değiştirilmiş Karbon Google Drive Epub İndir


Değiştirilmiş Karbon Mobi İndirme Linkleri


Değiştirilmiş Karbon Yandex Disk Mobi İndir

Değiştirilmiş Karbon Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Değiştirilmiş Karbon Etiketleri

Değiştirilmiş Karbon kitabı hakkında genel bilgiler, Değiştirilmiş Karbon kitabının yazarı kimdir, Değiştirilmiş Karbon kitabının özeti, Değiştirilmiş Karbon pdf indirme linki, Değiştirilmiş Karbon epub indirme linki, Değiştirilmiş Karbon mobi indirme linki, Değiştirilmiş Karbon kitabını indir, Değiştirilmiş Karbon kitabı tanıtım bülteni, Değiştirilmiş Karbon arka kapak yazısı, Değiştirilmiş Karbon kitabı kaç sayfa, Değiştirilmiş Karbon hangi yayınevi tarafından basıldı, Değiştirilmiş Karbon kitabının türü nedir, Değiştirilmiş Karbon kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN