-->

Aşk ve Kül Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Aşk ve Kül Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Aşk ve Kül kitabını inceleyeceğiz. Mehmet Coşkundeniz tarafından yazılan Aşk ve Kül kitabı 2014-11-04 tarihinde yayınlanmıştır. Aşk ve Kül kitabı Roman (yerli) türünde yayınlanmış olup DESTEK YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Aşk ve Kül hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Mehmet Coşkundeniz tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Aşk ve Kül Kitabı Tanıtım Bülteni

Mehmet Coşkundeniz tarafından kaleme alınmış Aşk ve Kül kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Yasak AŞK yoktur, olamaz da… Yasak ilişkiler vardır sadece, bedeli çok zaman bütün bir hayata mal olabilen! "Hiç kimse acıdığı birine âşık olamaz ki! Acıdığın için birini sevebilir misin? Bu mümkün mü? Karşındaki insan boynunu büküp umutsuzca seni seviyor diye kendini ona karşı borçlu hissedip kalbini ona adayabilir misin? Bunun adı 'aşk' olabilir mi? İmkânsız... Kalbimdeki acıma hissini aşka dönüştüremem. Benim güçlü bir şefkate ihtiyacım var. Gönlünü, alabildiğine sınırsızca bana açıp şimdiye dek sevgisizlikle eriyip tükenmiş duygularımı canlandıracak, unuttuğum hisleri ayaklandıracak aşk dolu, şefkat dolu, huzurlu bir limana sığınabilirim ancak." Aşk şefkatin değil, tutkunun duygusuydu oysa. Buket, şefkati aradığı yerde aşkı, aşkı aradığı yerde şefkati bulamayacağını bilmiyordu. Bunların, birbirlerinin yerine konacak duygular olmadığının farkında değildi. Sevgisiz hayatının tüm duygusal ihtiyaçlarını tek bir kişide karşılamayı istiyordu. Üstelik bu kişi sevgilisinin babasıydı... Sevgilisinin babasına âşık olan genç bir kızın kaderiyle imtihanı!


Aşk ve Kül Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Aşk ve Kül


Aşk ve Kül Kitabı İndirme Linkleri


Aşk ve Kül Pdf İndirme Linkleri

Aşk ve Kül Yandex Disk Pdf İndir

Aşk ve Kül Google Drive Pdf İndir


Aşk ve Kül Epub İndirme Linkleri

Aşk ve Kül Yandex Disk Ebup İndir

Aşk ve Kül Google Drive Epub İndir


Aşk ve Kül Mobi İndirme Linkleri


Aşk ve Kül Yandex Disk Mobi İndir

Aşk ve Kül Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Aşk ve Kül Etiketleri

Aşk ve Kül kitabı hakkında genel bilgiler, Aşk ve Kül kitabının yazarı kimdir, Aşk ve Kül kitabının özeti, Aşk ve Kül pdf indirme linki, Aşk ve Kül epub indirme linki, Aşk ve Kül mobi indirme linki, Aşk ve Kül kitabını indir, Aşk ve Kül kitabı tanıtım bülteni, Aşk ve Kül arka kapak yazısı, Aşk ve Kül kitabı kaç sayfa, Aşk ve Kül hangi yayınevi tarafından basıldı, Aşk ve Kül kitabının türü nedir, Aşk ve Kül kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir