-->

Kum Fırtınası Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Kum Fırtınası Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Kum Fırtınası kitabını inceleyeceğiz. James Rollins tarafından yazılan Kum Fırtınası kitabı 2014-11-14 tarihinde yayınlanmıştır. Kum Fırtınası kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup PEGASUS YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Kum Fırtınası hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca James Rollins tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Kum Fırtınası Kitabı Tanıtım Bülteni

James Rollins tarafından kaleme alınmış Kum Fırtınası kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

BAZI SIRLAR SAKLI KALMALI… Londra'daki bir müzede gerçekleşen esrarengiz patlama buradaki eserlerden birini yok edince tüm dünyadaki gizli örgütlerde tehlike çanları çalmaya başlar. Bu olaya dair akıllarda oluşan her sorunun cevabını bulmak adına yapılan arayış, müzenin kurucusu Lady Kara Kensington'ı, müzenin küratörü Safia al-Maaz'ı ve rehberleri Omaha Dunn'ı var olduğunu hayal bile etmedikleri bir dünyaya götürür: Arap çölünün altına gömülmüş kayıp bir şehre. Aynı zamanda kaçak bir ajanın peşindeki SIGMA ekibi de takip ettikleri ipuçları sayesinde bu şehre ulaşır ve iki ekibin yolları kesişir. Arap Yarımadası'nın vahşi kalbine yaptıkları ölüme meydan okuyan bu yolculukta tehlikeyle burun buruna gelen kahramanlar yolculuğun sonunda karşılaşacakları kâbustan habersizdir: Bir ütopya yaratabilecek kadar ölümsüz ve muhteşem bir güç. Ya da insanoğlunun binyıllardır inşa ettiği her şeyi yıkabilecek kadar ölümcül bir silah… "Çok iyi bir aksiyon yazarı… Rollins gerilim dolu sahneler ve olay örgüleri yaratıyor." Publisher's Weekly "Günümüzün en yaratıcı yazarlarından biri." Lincoln Child "Rollins zekâsı, sade dili ve dinamik mizah anlayışıyla yazıyor." Kirkus Reviews "Rollins'in romanını gece boyunca elimden bırakamadım." John Saul


Kum Fırtınası Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Kum Fırtınası


Kum Fırtınası Kitabı İndirme Linkleri


Kum Fırtınası Pdf İndirme Linkleri

Kum Fırtınası Yandex Disk Pdf İndir

Kum Fırtınası Google Drive Pdf İndir


Kum Fırtınası Epub İndirme Linkleri

Kum Fırtınası Yandex Disk Ebup İndir

Kum Fırtınası Google Drive Epub İndir


Kum Fırtınası Mobi İndirme Linkleri


Kum Fırtınası Yandex Disk Mobi İndir

Kum Fırtınası Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Kum Fırtınası Etiketleri

Kum Fırtınası kitabı hakkında genel bilgiler, Kum Fırtınası kitabının yazarı kimdir, Kum Fırtınası kitabının özeti, Kum Fırtınası pdf indirme linki, Kum Fırtınası epub indirme linki, Kum Fırtınası mobi indirme linki, Kum Fırtınası kitabını indir, Kum Fırtınası kitabı tanıtım bülteni, Kum Fırtınası arka kapak yazısı, Kum Fırtınası kitabı kaç sayfa, Kum Fırtınası hangi yayınevi tarafından basıldı, Kum Fırtınası kitabının türü nedir, Kum Fırtınası kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information