-->

Şanslı Kızlar Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Şanslı Kızlar Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Şanslı Kızlar kitabını inceleyeceğiz. Ahenk Göklü tarafından yazılan Şanslı Kızlar kitabı 2016-12-19 tarihinde yayınlanmıştır. Şanslı Kızlar kitabı Roman (yerli) türünde yayınlanmış olup CİNİUS YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Şanslı Kızlar hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Ahenk Göklü tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Şanslı Kızlar Kitabı Tanıtım Bülteni

Ahenk Göklü tarafından kaleme alınmış Şanslı Kızlar kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Nazlı, yirmili yaşların sonunda bekâr bir kadındır. Bir sağlık dergisinin editörü olarak çalışmakta, iş hayatının tekdüzeliğinden arda kalan zamanı, evinin yalnızlığında geçirmektedir.   Uzun süre önce sona ermiş olan bir aşkın acısıyla kendine duyduğu güveni kaybetmiş, hayatın neşesinden elini eteğini çekmiştir. Eski sevgilisinin yeni kız arkadaşına duyduğu saplantılı meraktan başka ilgisini cezbeden az şey vardır. Beklenmedik bir tatil teklifi, kozasından çıkması için Nazlı'ya fırsat sunar. En yakın arkadaşı Deniz ile birlikte ortak arkadaşlarının İtalya'da kiraladığı eve giderler. Nazlı, Capri adasında geçireceği haftayı, yeni bir başlangıç olarak zihninde mimlemiştir ama Capri ona sürprizler hazırlamakla meşguldür. Deniz'le yaşadıkları sessiz kriz derinleşecek, unutup geride bırakmak istedikleri onu Capri'de bulacak; Capri yalnızca Nazlı için değil, Villa Carmela'da bir araya gelen herkes için bir dönüm noktası olacaktır. Hayatta her dönüm noktası, seçenekler sunar. Seçenekleri fırsata, fırsatları şansa çevirmenin mümkün olduğunu, Nazlı Capri'de öğrenecektir.


Şanslı Kızlar Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Şanslı Kızlar


Şanslı Kızlar Kitabı İndirme Linkleri


Şanslı Kızlar Pdf İndirme Linkleri

Şanslı Kızlar Yandex Disk Pdf İndir

Şanslı Kızlar Google Drive Pdf İndir


Şanslı Kızlar Epub İndirme Linkleri

Şanslı Kızlar Yandex Disk Ebup İndir

Şanslı Kızlar Google Drive Epub İndir


Şanslı Kızlar Mobi İndirme Linkleri


Şanslı Kızlar Yandex Disk Mobi İndir

Şanslı Kızlar Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Şanslı Kızlar Etiketleri

Şanslı Kızlar kitabı hakkında genel bilgiler, Şanslı Kızlar kitabının yazarı kimdir, Şanslı Kızlar kitabının özeti, Şanslı Kızlar pdf indirme linki, Şanslı Kızlar epub indirme linki, Şanslı Kızlar mobi indirme linki, Şanslı Kızlar kitabını indir, Şanslı Kızlar kitabı tanıtım bülteni, Şanslı Kızlar arka kapak yazısı, Şanslı Kızlar kitabı kaç sayfa, Şanslı Kızlar hangi yayınevi tarafından basıldı, Şanslı Kızlar kitabının türü nedir, Şanslı Kızlar kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir