-->

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabını inceleyeceğiz. Alice Munro tarafından yazılan Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı 2018-06-28 tarihinde yayınlanmıştır. Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı Hikaye (çeviri) türünde yayınlanmış olup CAN YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Alice Munro tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Kitabı Tanıtım Bülteni

Alice Munro tarafından kaleme alınmış Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Çağdaş bir Çehov olarak tanımlanan Alice Munro, bu kitabındaki soluksuz okunan dokuz öyküsüyle de gerçekten günümüzün en usta öykü yazarlarından biri olduğunu kanıtlıyor. Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik, adını kâğıt tuzluk falına benzeyen bir oyundan alıyor. Bu oyunu oynayanlar, beğendikleri kişiyle gelecekteki ilişkilerini bu sözcükleri sayarak tahmin ediyorlar. Film uyarlaması 2013 Toronto Film Festivali'nde ilk kez izleyiciyle buluşan öyküdeki kişilerin yazgısı da bir bakıma benzer bir oyunla belirleniyor. Bu öykülerdeki kadınlar kendilerini hep iki kutup arasında, hep bir ikilem içinde buluyorlar; evcillik ile bağımsızlık, aile bağları ile özgürlük, beraberlik içinde yürütülen bir ilişki ile yabancılaşmış bir yalnızlık arasında gidip gelen kadınların bazen hüzünlü bazen mizah yüklü yaşam kesitleri sürükleyici bir dille aktarılıyor. Kitaptaki son öykü "Ayı, Dağı Aştı Geldi" yine bir halk şarkısına gönderme yapıyor. Şarkıda dağın öte tarafında ne olduğunu merak eden ayı, iki taraf arasında aslında hiç fark olmadığını görür. Öyküde de yaşamın bir evresinden bambaşka bir evresine geçen kişinin aslında birbirinden farksız ortamlarda olduğunu görüyoruz. Ondan Uzakta adıyla beyaz perdeye de aktarılmış olan öykü, müthiş bir duygu yükünü buruk gülümsemelere dönüştürüyor.


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Kitabı İndirme Linkleri


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Pdf İndirme Linkleri

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Yandex Disk Pdf İndir

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Google Drive Pdf İndir


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Epub İndirme Linkleri

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Yandex Disk Ebup İndir

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Google Drive Epub İndir


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Mobi İndirme Linkleri


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Yandex Disk Mobi İndir

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik Etiketleri

Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı hakkında genel bilgiler, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabının yazarı kimdir, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabının özeti, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik pdf indirme linki, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik epub indirme linki, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik mobi indirme linki, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabını indir, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı tanıtım bülteni, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik arka kapak yazısı, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı kaç sayfa, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik hangi yayınevi tarafından basıldı, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabının türü nedir, Nefret, Arkadaşlık, Flört, Aşk, Evlilik kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir