-->

Yük Yukarı Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Yük Yukarı kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Yük Yukarı kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Yük Yukarı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Yaş ilerliyor Şiir bizi nerde görse Yakamıza yapışıyor. Bırak gideyim deme fırsatımız yok İnsanlık şiiri Kötü emelleri için kullanıyor Seçim şarkıları beni cezbetti Dine belki de şiirselliği nedeniyle bu kadar bağlandım Sevgilimi şiirlerde bulduğum için aşığım Vatanı şiirlerle sevmedik mi sevdiysek Ezanların tınısı kulaklarımıza ahenkle gelmedi mi Annenlerin ninnileri kafiyesiz olsaydı ağlamamız kesilir miydi Hayatı dümdüz geçirseydik Yaşamış sayılır mıydık İnsanlık şiire Şiir insanlığa muhtaç.

***** Yük Yukarı kitabını için satın alma linkleri:
Yük Yukarı kitabını satın al

***** Yük Yukarı indirme linkleri:
Yük Yukarı kitabını PDF İndir
Yük Yukarı kitabını ePub İndir
Yük Yukarı kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Yük Yukarı kitabını ele aldık. Yük Yukarı kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Yük Yukarı kitabının yazarı, Yük Yukarı kitabının fiyatı ve Yük Yukarı yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Yük Yukarı kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Yük Yukarı kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Yük Yukarı kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Yük Yukarı kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir