-->

Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Tarihi mahallelerden birinde, küçük müstakil bir evi satın almamla başladı her şey. Tadilat esnasında bodrum katında tılsımlı bir oda keşfettim. Felsefe kitaplarımı yazmaya başladığım gece tuhaf bir gelişme oldu. Bir de baktım ki felsefe tarihinde adları anılan ünlü filozoflar, düşünürler, bilgeler saydam bedenleriyle odamdalar. Önce biraz tuhaf karşılasam da zamanla bu duruma alıştım. Çünkü felsefe kitaplarımı baba filozoflarla birlikte yazmak gerçekten ilginç ve keyifli olacaktı. Fakat işin daha da tuhaf yanı, bu sırlı odaya filozof olmayan bazı insanların da gelmeleri… Müslüm Baba, Deli Ziya, Güldane, Zehra, Rana ve Onur… Müslüm Baba süt beyazı elbisesiyle gelmiş. Deli Ziya, mezar taşına “Hayat bir gündür, o gün bugündür” yazdıran bir adam. Güldane bir Roman kızı, “Çiçek satarım, günü gününe yaşarım” diyor. Rana, tam bir kitap kurdu. Lisede bir felsefe kulübü kurmuş. Zehra ve Onur, Rana’nın kulüpten arkadaşları, “Felsefeye Fransız kalmamak için geldik” diyorlar.  Yıllardır hayalini kurduğum felsefe kitaplarımı şimdi tuhaf konuklarımla birlikte yazıyorum. İşin sonu nereye varır, bunu henüz ben de bilmiyorum… … Felsefi terimlerin cirit attığı, kısa hikâyelerin akla kapı açtığı, soruların havada uçuştuğu, filozofların birbiriyle kapıştığı keyifli bir felsefi kurgu… Bu kitabın dilini, anlatımını, birbirinden ilginç kahramanlarını çok seveceksin. İnsana, hayata, ölüme, kadere, varlığa, varoluşa dair pek çok şey konuşuluyor. Kısmen Sokrates tarzı. Fakat bu kitabın başka özgün tarafları da var. Okudukça göreceksin.

***** Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını için satın alma linkleri:
Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını satın al

***** Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala indirme linkleri:
Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını PDF İndir
Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını ePub İndir
Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını ele aldık. Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabının yazarı, Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabının fiyatı ve Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Keyifli Felsefe: Carpe Diem / Anı Yakala kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN