-->

Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Sosyal yaşamın içinde tanımadığımız insanlarla her gün temas halindeyiz. Çoğu zamansa tanımadığımız birine hemen inanmak ile hiç inanmamak arasındaki uç varsayımlarda gidip geliyoruz. Oysa çoğu sorun bir yanlış anlamayla, yersiz bir varsayımla, dinlemeden atılan beklenmedik bir adımla başlıyor. İnsanları yanlış anlamak basit bir mesele değil; büyük çatışmalara, ölümlere hatta savaşa yol açabiliyor. Malcolm Gladwell, Ötekiyle Konuşmak kitabında insanlar arasındaki ilişkilere yepyeni bir ışık tutuyor. Fidel Castro yıllar boyu CIA’yi nasıl aldattı? Neville Chamberlain neden Adolf Hitler’e güvenebileceğini düşündü? Basit bir trafik cezası, ölümcül sonuçları olan bir çatışmaya nasıl dönüştü? Bunlara benzer, dünya tarihine geçmiş ya da basında geniş yer tutmuş bazı skandalları kendine örnek alan Gladwell, çatışmaları derinleştiren, öngörülemeyen bazı dinamikleri bir cerrah titizliğiyle masaya yatırıyor. Ötekiyle Konuşmak hem yaşamlarımız hem dünyamız için ciddi sonuçları olabilecek anlaşmazlıkların önüne geçmek için bir rehber niteliğinde. Her kitabıyla okurlara yeni bakış açıları kazandıran Malcolm Gladwell, bu yeni kitabıyla da insanlar arasındaki ilişkilere farklı biçimde yaklaşmanın mümkün olduğunu gösteriyor Marka MediaCat Kitapları Basım Dili Türkçe Boyut Normal Boy Cilt Durumu Ciltsiz Sayfa Sayısı 392 Yayın Tarihi 2021 Yazar Malcolm Gladwell Diğer Yurt Dışı Satış Yok Stok Kodu HBCV00000361QV

***** Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını için satın alma linkleri:
Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını satın al

***** Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell indirme linkleri:
Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını PDF İndir
Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını ePub İndir
Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını ele aldık. Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabının yazarı, Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabının fiyatı ve Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Ötekiyle Konuşmak - Malcolm Gladwell kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information