-->

Sır ve Gölge Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Sır ve Gölge kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Sır ve Gölge kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Sır ve Gölge kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
“Milyarlarca insanın parmak izleri bile farklıyken her birimiz için hayatın anlamı aynı olabilir mi?”   İsmin değiştiğinde geçmişin de değişir mi? Anne olmak, artık kendin olamayacağın anlamına mı gelir? Dostluk bittiğinde yerine ne geçer? Aşk mı daha güçlü bir duygudur, hayranlık mı? Yaşamın sırları ve gölgeleri arasında kendini gerçekleştirmeye çalışan kadınlar; korkuları ve kaygılarına rağmen aşka ve var olma mücadelesine meydan okuyorlar. Kimi zaman iş dünyasının rekabet dolu dönemeçlerinden geçerek, kimi zaman da “yazının” sağaltıcı ve büyülü yolunda ilerleyerek buluyorlar kendilerini ve birbirlerini. Sır ve Gölge okuruna her bölümde başka bir bakış açısı sunan, kahramanlarının görünen yaşamlarının ardındaki asıl dünyayı ustalıkla aydınlatan bir ilk roman.

***** Sır ve Gölge kitabını için satın alma linkleri:
Sır ve Gölge kitabını satın al

***** Sır ve Gölge indirme linkleri:
Sır ve Gölge kitabını PDF İndir
Sır ve Gölge kitabını ePub İndir
Sır ve Gölge kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Sır ve Gölge kitabını ele aldık. Sır ve Gölge kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Sır ve Gölge kitabının yazarı, Sır ve Gölge kitabının fiyatı ve Sır ve Gölge yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Sır ve Gölge kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Sır ve Gölge kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Sır ve Gölge kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Sır ve Gölge kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU