-->

Bitik Adam Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Bitik Adam kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Bitik Adam kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Bitik Adam kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Thomas Bernhard ın son dönem eserlerinden, büyük ilgi gören romanı BİTİK ADAM Salzburg da Horowitz ustalık sınıfı kursunda tanışan üç piyano öğrencisinin kurmaca hikâyesine odaklanır. Söz konusu tanışmanın 28 yıl sonrasında, 'yüzyılın en önemli piyano virtüözü' Glenn Gould üzerine bir eser yazmakta olan anlatıcı, yaşadığı Madrid de, arkadaşı Wertheimer in ölüm haberini veren bir telgraf alır. Glenn Gould un müzikal dehasının büyüklüğü karşısında, anlatıcı çağının 'dünya görüşü sanatçısı'na dönüşürken Wertheimer geri dönüşsüz bir varoluş bunalımına sürüklenerek intihar etmiştir. Anlatıcı 'Glenn Üzerine Deneme' adlı çalışmasını düşünmeyi sürdürdükçe Glenn Gould un kendisine taktığı adla 'bitik adam' Wertheimer hakkındaki düşünceleri aydınlığa kavuşur. Bitik Adam: J. S. Bach ın Goldberg Varyasyonları eşliğinde, kesintisiz bir iç monolog; takıntılı, birinci sınıf bir kara komedi örneği. Bernhard ın düzyazısı hipnotize edici, durdurulamaz, düşüncenin kendisi kadar hızlı. Bütün büyük yazarlar gibi her an her şeyi söyleyebileceği düşüncesi uyandırıyor. The Washington Post Book World Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Bitik Adam kitabını için satın alma linkleri:
Bitik Adam kitabını satın al

***** Bitik Adam indirme linkleri:
Bitik Adam kitabını PDF İndir
Bitik Adam kitabını ePub İndir
Bitik Adam kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Bitik Adam kitabını ele aldık. Bitik Adam kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Bitik Adam kitabının yazarı, Bitik Adam kitabının fiyatı ve Bitik Adam yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Bitik Adam kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Bitik Adam kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Bitik Adam kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Bitik Adam kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information