-->

Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Daha Adil Bir Dünya Mümkün Recep Tayyip Erdoğan / Turkuvaz Kitap Basım Yılı: 2021 Sayfa Sayısı: 216 Kağıt Türü: Kitap Kağıdı Ebat: 14 x 21 Dil: Türkçe Cilt Durumu: Karton Kapak ISBN-13: 9786257548083 Yazar: Recep Tayyip Erdoğan "Sadece beş ülkenin bütün dünyanın kaderini etkileyecek konularda karar vermesi ne ahlaki ne adildir. Dünya beş ülkeden büyüktür." "Adil ve daha sürdürülebilir bir küresel barışın temini için çok kültürlülüğü ve çok kutupluluğu yansıtan bir BM'ye ihtiyaç vardır. Dünya ne tek kutuplu ne de iki kutupludur ne hâkim bir kültürün ne de birkaç imtiyaz sahibi aktörün kültürel hegemonyası altındadır. Çok kutuplu çok merkezli çok kültürlü daha kapsayıcı ve adil bir dünya inşa etmek mümkündür. Böylesi bir dünya için ilk adres BM'dir. Barışın istikrarın adaletin ve etkin küresel yönetişimin yolu BM'nin reforma tabi tutulmasından geçmektedir. BM reformu ve özellikle Güvenlik Konseyi'nin yapısının yeniden oluşturulması elbette tüm dünya ülkelerinin uzlaşmasıyla hayata geçecektir. Biz Türkiye olarak bu çerçevedeki teklifimizi uzun zamandır ifade ediyor ve tüm ülkelerin tartışmasına açıyoruz. çözüm önerimiz ise 'Dünya beşten büyüktür' ifadesinde kendini bulan BM Güvenlik Konseyi'nin yapısının değiştirilmesini merkeze alan bir perspektifin hâkim kılınmasıdır. Konsey'in kıtaları inançları kökenleri ve kültürleri mümkün olan en adil şekilde temsil edecek bir yapıya kavuşturulacak şekilde yeniden yapılandırılması çözüm ve küresel barışın tesisi için devrimsel bir adım olacaktır." Recep Tayyip Erdoğan Türkiye'nin en büyük kitap deposu... En yüksek indirim... En güvenilir alış-veriş... En hızlı teslimat...  

***** Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını için satın alma linkleri:
Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını satın al

***** Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan indirme linkleri:
Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını PDF İndir
Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını ePub İndir
Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını ele aldık. Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabının yazarı, Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabının fiyatı ve Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Daha Adil Bir Dünya Mümkün / Recep Tayyip Erdoğan kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)