-->

Dünya Sonu Savaşı Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Dünya Sonu Savaşı kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Dünya Sonu Savaşı kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Dünya Sonu Savaşı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
On dokuzuncu yüzyıl Brezilya’sının derinliklerinde Canudos adlı bir yer vardır; dünyanın bütün lanetlilerinin; hayat kadınları, dilenciler, haydutlar ve her tür paryanın evidir burası. Tarih ve medeniyetin tamamen yok edildiği bu bölge paradan, vergiden, evlilik kurumundan, nüfus sayımından muaftır. Bu yanıyla devrimci ruhun en saf hali için bir kazan, gerçek anlamda özgürlükçü bir cennetin potansiyelini taşıyan ve Brezilya hükümetinin ne olursa olsun yok etmeye ant içtiği bir eyalettir. Belki de en iddialı ve trajik olan bu romanında Mario Vargas Llosa, Canudos’u gerçeklerden yola çıkarak yorumluyor. Toplum ile iktidar arasındaki sonu gelmez ve dehşet verici savaşın her iki tarafına da ışık düşürüyor. Böylece Latin Amerika’nın devrimci geçmişini; tutku, şiddet ve fanatizmle birlikte gelen yıkımı anlatan unutulmaz bir roman çıkıyor ortaya.   “Büyük ölçekte bir modern trajedi… Dökülen kan gibi karanlık.” Salman Rushdie   “Büyüleyici olmayan tek bir sayfası yok… Vargas Llosa bilhassa savaşın yarattığı kargaşayı ve kavrayış yetersizliğiyle şaşkına dönen tarafları gözler önüne serebilmiş.” The Sunday Telegraph   #devrim #içsavaş #kargaşa #fanatizm #ölüm #inanç #aşk #fedakarlık #ihtiras #latinamerika

***** Dünya Sonu Savaşı kitabını için satın alma linkleri:
Dünya Sonu Savaşı kitabını satın al

***** Dünya Sonu Savaşı indirme linkleri:
Dünya Sonu Savaşı kitabını PDF İndir
Dünya Sonu Savaşı kitabını ePub İndir
Dünya Sonu Savaşı kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Dünya Sonu Savaşı kitabını ele aldık. Dünya Sonu Savaşı kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Dünya Sonu Savaşı kitabının yazarı, Dünya Sonu Savaşı kitabının fiyatı ve Dünya Sonu Savaşı yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Dünya Sonu Savaşı kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Dünya Sonu Savaşı kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Dünya Sonu Savaşı kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Dünya Sonu Savaşı kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN