-->

Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Sümer, Babil, Asur, Hitit, Frig, Lidya, Urartu ve İyon… Marketten çikolata alınca ödediğimiz parada, bu kitabı yazdığımız yazıda onlar var. Doktorların göreve başlarken ettiği yeminde, Ramazan ve Kurban bayramlarını kutladığımız ay takviminde, serimizin temeli olan “tarih” biliminde onlar var. Tarih onlarla başladı. Tarihe onlar yön verdi. İlk icatları, ilk keşifleri onlar yaptı. Bindiğimiz araba gidiyorsa, uçak iniyorsa onlar sayesinde. Saatte, dakikada, gezegen ve ay isimlerinde, bilimde, sanatta hatta oyuncaklarda ve kedilerin evcilleştirilmesinde bile onların payı var. Günümüzden 3.000-5.000 yıl önce kurulan uygarlıklara; heyecan dolu, ilham verici, inanılmaz bir yolculuk için hazır mısınız? Anadolu ve Mezopotamya uygarlıklarını öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

***** Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını için satın alma linkleri:
Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını satın al

***** Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları indirme linkleri:
Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını PDF İndir
Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını ePub İndir
Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını ele aldık. Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabının yazarı, Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabının fiyatı ve Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Tarihin Sıfır Noktası & Anadolu ve Mezopotamya Uygarlıkları kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN