-->

Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Salgınlar, insanlık tarihinde çok büyük rol oynamış, hatta çoğu ülkenin kaderini bile değiştirmiş, tarihin akışını bir taraftan alıp başka bir tarafa yöneltmiştir. Kuşkusuz her salgının insan eliyle çıkartıldığını söylemek mümkün değil ama salgın sürecini kimlerin nasıl yönettiğine, bu süreçten kimlerin nasıl güçlenerek çıktığına bakmak çok ama çok önemli...Bu yüzden Co*rona virüsün de kimler tarafından ya da hangi yoldan çıktığından ziyade bu salgını kimlerin nasıl kullandığı üzerinde durmak daha akılcı bir seçim olur.Örneğin Batı dünyasını Ortaçağ boyunca kasıp kavuran veba salgını, Moğollar tarafından İtalya ya bilinçli olarak bulaştırılmıştı. Veba hastalığı taşıyan cesetlerin mancınıklarla İtalya ya fırlatılması, bir tür biyolojik silah kullanımıdır aslında.Dünya hemen hemen her dönem bir salgın hastalıkla mücadele etmiş, milyonlarca hatta milyarlarca acılı ölüme tanık olmuştur. Salgın tehdidi hiçbir zaman ortadan kalkmamıştır. Modern dünya koşulları bile salgın riskinin olmadığı sağlıklı bir konfor alanı yaratmaya yetmiyor. İnsan hayatı teknolojik gelişmelere değil, Doğa ya ve Doğa nın kanunlarına bağlıdır. Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını için satın alma linkleri:
Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını satın al

***** Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi indirme linkleri:
Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını PDF İndir
Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını ePub İndir
Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını ele aldık. Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabının yazarı, Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabının fiyatı ve Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Gizemlerle Dolu Salgınlar Tarihi kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU