-->

Göğü Delen Adam Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Göğü Delen Adam kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Göğü Delen Adam kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Göğü Delen Adam kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Dünya edebiyatının klasiklerinden sayılan Göğü Delen Adam, okurları fethetmeye devam ediyor. Papalagi denince 'beyazlar' ya da 'yabancılar' anlaşılır, ama sözcüğü sözcüğüne çevrilirse 'göğü delen' anlamına gelir. Samoa ya ilk misyoner, bir yelkenliyle gelmişti. Yerliler bu beyaz yelkenliyi ufukta bir delik olarak gördüler, beyaz adamın içinden çıkıp kendilerine geldiği bir delik. O, göğü delip geçmişti. Yüzyılımızın başlarında yayımlanan Göğü Delen Adam bugün artık bir yeşil klasiği olarak okunurken, başlığının kaynaklandığı şiirsel metafor, bir de düz anlam içermeye başlıyor; çünkü Papalagi sonunda göğü gerçekten delmeyi başardı, 'ozon deliğinin' içinden ne tür bir yelkenlinin çıkageleceğiniyse zaman gösterecek. Ahmet Güngören, Çerçeve Teknolojinin günlük yaşamımıza getirdiği açmazlar her gün dünyamızda yeni 'handikap'ların kapılarını aralamıyor mu? Birincisi bu 'handikap'ları yalın, süssüz bir dille anlattığı için önemli Göğü Delen Adam. Uygarlığımızın bu karmaşasında yönelttiği acımasız okların hedefini bulması açısından önemli. Basit de olsa eleştirisini haklı gerekçelere dayandırması açısından önemli. İkincisi, bize pek az bildiğimiz dünyaların ufkunu açmasından önemli. Refik Durbaş, Milliyet Sanat Sadece keyif için değil, üniversitede sosyoloji, antropoloji derslerinde ve hatta liselerde sosyal bilgiler derslerinde bile okutulabilir. (...) Gerçek bir Samoalının gözleriyle Batı yı görmek, insanın ufkunu çok genişleten, yorumlara yepyeni boyutlar kazandıran bir süreç. Semra Somersan, Cumhuriyet Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Göğü Delen Adam kitabını için satın alma linkleri:
Göğü Delen Adam kitabını satın al

***** Göğü Delen Adam indirme linkleri:
Göğü Delen Adam kitabını PDF İndir
Göğü Delen Adam kitabını ePub İndir
Göğü Delen Adam kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Göğü Delen Adam kitabını ele aldık. Göğü Delen Adam kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Göğü Delen Adam kitabının yazarı, Göğü Delen Adam kitabının fiyatı ve Göğü Delen Adam yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Göğü Delen Adam kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Göğü Delen Adam kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Göğü Delen Adam kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Göğü Delen Adam kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ OKU