-->

Üşüyen Sokak Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Üşüyen Sokak kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Üşüyen Sokak kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Üşüyen Sokak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Sonra güneş doğdu ve ben kalktım yürüdüm. Güneş gökyüzünde, ama öyle uzak, öyle uzak; ve yeryüzüne lâkayd; gölgesiz badem ağacı dibinden geçerken ince bir dal kopardım -ne bir serçe uçtu, ne bir yaprak yalpa vurdu boşlukta; ama ben, omuzumda badem dalı, dalın ucunda torbam, yalın ayaklarımla yalçın bayırları tırmandım, kuru dereleri geçtim; gölgesiz çöllerde kıskıvrak yakalandığım anlarda torbamı ayağım dibine indirip badem dalının ucuyla sıcak kumların yüzüne usumda biçimlendirdiğim yaşamın resmini çizmeye çalıştım -bir kez, beş kez, yüz kez çizdim- ama kumların yüzüne çizdiğim resimlerin hiç birisi kafam içindekine benzemedi ve atıp torbamı gene omuzuma yürüdüm yürüdüm yürüdüm... Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Üşüyen Sokak kitabını için satın alma linkleri:
Üşüyen Sokak kitabını satın al

***** Üşüyen Sokak indirme linkleri:
Üşüyen Sokak kitabını PDF İndir
Üşüyen Sokak kitabını ePub İndir
Üşüyen Sokak kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Üşüyen Sokak kitabını ele aldık. Üşüyen Sokak kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Üşüyen Sokak kitabının yazarı, Üşüyen Sokak kitabının fiyatı ve Üşüyen Sokak yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Üşüyen Sokak kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Üşüyen Sokak kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Üşüyen Sokak kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Üşüyen Sokak kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information