-->

Şahane Hatalar - Sınav Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Şahane Hatalar - Sınav Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Şahane Hatalar - Sınav kitabını inceleyeceğiz. Liz Ruckdeschel tarafından yazılan Şahane Hatalar - Sınav kitabı 2016-06-08 tarihinde yayınlanmıştır. Şahane Hatalar - Sınav kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup APRIL YAYINCILIK yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Şahane Hatalar - Sınav hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Liz Ruckdeschel tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Şahane Hatalar - Sınav Kitabı Tanıtım Bülteni

Liz Ruckdeschel tarafından kaleme alınmış Şahane Hatalar - Sınav kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Son sınıftasın, üniversite sınavına hazırlanıyorsun. Hedefin yüksek puan alıp iyi bir üniversiteye girmek... Bir yandan da dışarıda müthiş eğlence var. Kendini testlere mi vermelisin, yoksa okul dışı faaliyetlere mi daha çok zaman ayırmalısın? Okula yeni gelen çocuklarla mı takılmalısın yoksa yıllardır vakit geçirdiğin dostlarınla mı? Yeni bir hayat senin seçimlerinle şekillenecek. Vereceğin kararlar kaderini çizecek. En büyük sınavına hazır ol. KADER DİYE BİR ŞEY VARDIR VE SİZİN SEÇİMLERİNİZLE DEĞİŞİR. Bu kitabı okumaya normal bir kitap gibi birinci sayfadan başlayın. İlk bölümün sonunda, önünüze bir yol ayrımı çıkacak. Kararınızı verin ve ilgili bölüme gidin. Her bölümün sonunda seçimlerinizle kaderinizi kontrol etmeye devam edeceksiniz. Kitabı okurken bazen hiç beklemediğiniz bir yere ulaşacak, bazen de kendinizi daha önce olduğunuz yerde bulacaksınız. Hayatın size neler hazırladığını asla bilemezsiniz. Ama şunu biliyorsunuz, iyilikler her zaman ödüllendirilmiyor ve bazen hatalı kararlar, şahane olayların başlangıcı olabiliyor. Her yolculuğun sonunda başa dönüp tekrar başlayın, unutmayın, herkes ikinci bir şansı hak eder. Yüzlerce farklı hayat sizi bekliyor. İyi şanslar. Raydan çıkmaya hazır mısınız? NY Times Başroldesiniz, hakkını verin. Newsweek Sevgi, dostluk, aşk ve bağlılığa dair bu macerayı unutamayacaksınız.


Şahane Hatalar - Sınav Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Şahane Hatalar - Sınav


Şahane Hatalar - Sınav Kitabı İndirme Linkleri


Şahane Hatalar - Sınav Pdf İndirme Linkleri

Şahane Hatalar - Sınav Yandex Disk Pdf İndir

Şahane Hatalar - Sınav Google Drive Pdf İndir


Şahane Hatalar - Sınav Epub İndirme Linkleri

Şahane Hatalar - Sınav Yandex Disk Ebup İndir

Şahane Hatalar - Sınav Google Drive Epub İndir


Şahane Hatalar - Sınav Mobi İndirme Linkleri


Şahane Hatalar - Sınav Yandex Disk Mobi İndir

Şahane Hatalar - Sınav Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Şahane Hatalar - Sınav Etiketleri

Şahane Hatalar - Sınav kitabı hakkında genel bilgiler, Şahane Hatalar - Sınav kitabının yazarı kimdir, Şahane Hatalar - Sınav kitabının özeti, Şahane Hatalar - Sınav pdf indirme linki, Şahane Hatalar - Sınav epub indirme linki, Şahane Hatalar - Sınav mobi indirme linki, Şahane Hatalar - Sınav kitabını indir, Şahane Hatalar - Sınav kitabı tanıtım bülteni, Şahane Hatalar - Sınav arka kapak yazısı, Şahane Hatalar - Sınav kitabı kaç sayfa, Şahane Hatalar - Sınav hangi yayınevi tarafından basıldı, Şahane Hatalar - Sınav kitabının türü nedir, Şahane Hatalar - Sınav kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information