-->

Halat Gösterisi Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Halat Gösterisi Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Halat Gösterisi kitabını inceleyeceğiz. Toprak Işık tarafından yazılan Halat Gösterisi kitabı 2015-06-01 tarihinde yayınlanmıştır. Halat Gösterisi kitabı Roman (yerli) türünde yayınlanmış olup İLETİŞİM YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Halat Gösterisi hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Toprak Işık tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Halat Gösterisi Kitabı Tanıtım Bülteni

Toprak Işık tarafından kaleme alınmış Halat Gösterisi kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"Çalışanla çalıştıran birbirlerine açık olabilseler iki taraf da kazançlı çıkar. Şükürler olsun, gerçek hayatın gerçek kurallarının buna izin vermeyeceğini bilecek yaşta ve zekâdayım. Panda gibi yatsan da karınca gibi çalışıyor görüneceksin. Patron da kullarını eşekler gibi çalıştırıp, eşekten beter yaşatmak istediğini belli etmez. Bu memlekette yatırım yapmak, çölde kum, kutupta buz satmaktan zorken, sırf çalışanları aç kalmasın diye kendini paraladığını söyler. Bunu duyan ben, iş dünyasını derede yüzen sazanlar kadar az tanımadığımdan, boynuna atlayıp hüngür hüngür ağlamam. 'Hadi len' deyip içimden geleni de taşımam dışıma, 'Kral çıplak' diye bağırmak masallarda marifettir. Gerçek hayatta kralın o an üstündeki kıyafetin aynısı giydirilerek ödüllendirilir keskin gözlü boşboğaz. Ve bir donsuz ancak kralsa güvendedir." Toprak Işık ilk kitabı Sırabaşı'nın izleklerini bu kitapta da sürdürüyor. Ama bu defa hayatın ve toplumun çok daha geniş halkalarına çeviriyor merceğini. Yine her gün etrafımızda olup biten, sıradan gibi görünen hatta "olay" bile denemeyecek olayların ve onların "kahraman" denemeyecek kahramanlarının hikâyeleri,.. Onların "incir çekirdeğini doldurmayan" diyalogları... Kısacası, insan denen varlığı şekillendiren, adına hayat dediğimiz oluşu var eden sıradanlıklar... Acıtan, yaralayan, güldüren insan hikâyeleri... Ustalık, sıradan gibi görünendeki sıra dışılığı göstermek değil mi? Toprak Işık, daha ustalaşıyor.


Halat Gösterisi Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Halat Gösterisi


Halat Gösterisi Kitabı İndirme Linkleri


Halat Gösterisi Pdf İndirme Linkleri

Halat Gösterisi Yandex Disk Pdf İndir

Halat Gösterisi Google Drive Pdf İndir


Halat Gösterisi Epub İndirme Linkleri

Halat Gösterisi Yandex Disk Ebup İndir

Halat Gösterisi Google Drive Epub İndir


Halat Gösterisi Mobi İndirme Linkleri


Halat Gösterisi Yandex Disk Mobi İndir

Halat Gösterisi Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Halat Gösterisi Etiketleri

Halat Gösterisi kitabı hakkında genel bilgiler, Halat Gösterisi kitabının yazarı kimdir, Halat Gösterisi kitabının özeti, Halat Gösterisi pdf indirme linki, Halat Gösterisi epub indirme linki, Halat Gösterisi mobi indirme linki, Halat Gösterisi kitabını indir, Halat Gösterisi kitabı tanıtım bülteni, Halat Gösterisi arka kapak yazısı, Halat Gösterisi kitabı kaç sayfa, Halat Gösterisi hangi yayınevi tarafından basıldı, Halat Gösterisi kitabının türü nedir, Halat Gösterisi kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ OKU