-->

Kayboluş Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Kayboluş Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Kayboluş kitabını inceleyeceğiz. Georges Perec tarafından yazılan Kayboluş kitabı 2018-07-11 tarihinde yayınlanmıştır. Kayboluş kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup AYRINTI YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Kayboluş hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Georges Perec tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Kayboluş Kitabı Tanıtım Bülteni

Georges Perec tarafından kaleme alınmış Kayboluş kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

Birinci mucize: Georges Perec, Fransızcanın en çok kullanılan sesli harfi olan "e"yi kullanmadan bir roman yazdı: La disparition. İkinci mucize: Cemal Yardımcı, bu romanı "e" harfini kullanmadan Türkçeleştirdi: Kayboluş. Kayboluş, ilk yayımlandığı 1969 yılından bu yana kısıtlamanın kaçınılmaz olarak yoksullaştırdığı kuru bir anlatı olarak karşılandı hiç! Dil oyunları, çağrışımları, konusunu baş kahraman yapan kurgusuyla bir yazınsal başyapıt; doludizgin hayal gücü, insafsız mizah duygusuyla bir solukta okunacak bir roman olarak kabul gördü. İkinci Dünya Savaşı'nı, anasının, babasının kayboluşuna tanık olan bir çocuk olarak yaşayan yazar, hayatına damgasını vuran boşluğu bu olağanüstü romanında bir harfi ortadan kaldırarak yansıtır. Ama daima yaptığı gibi, hüznünü coşkulu bir mizahla sarıp sarmalayarak, acı olanı gülünç, anlamsız olanı kurgusal kılarak, sıkıntılarından oyunlar çıkararak açığa vurur bu boşluğu. Bu paradoksal yaklaşım baştan sona romana sinmiştir. Bir açıdan has yazından yana olanların tad alacağı bir yazınsal oyundur bu yapıt. bir başka açıdan hoş bir fantastik komplo öyküsüdür. Bir bakıma bir tür "roman-karşıtı" romandır.


Kayboluş Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Kayboluş


Kayboluş Kitabı İndirme Linkleri


Kayboluş Pdf İndirme Linkleri

Kayboluş Yandex Disk Pdf İndir

Kayboluş Google Drive Pdf İndir


Kayboluş Epub İndirme Linkleri

Kayboluş Yandex Disk Ebup İndir

Kayboluş Google Drive Epub İndir


Kayboluş Mobi İndirme Linkleri


Kayboluş Yandex Disk Mobi İndir

Kayboluş Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Kayboluş Etiketleri

Kayboluş kitabı hakkında genel bilgiler, Kayboluş kitabının yazarı kimdir, Kayboluş kitabının özeti, Kayboluş pdf indirme linki, Kayboluş epub indirme linki, Kayboluş mobi indirme linki, Kayboluş kitabını indir, Kayboluş kitabı tanıtım bülteni, Kayboluş arka kapak yazısı, Kayboluş kitabı kaç sayfa, Kayboluş hangi yayınevi tarafından basıldı, Kayboluş kitabının türü nedir, Kayboluş kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ OKU