-->

Bu da Geçer Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Bu da Geçer kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Bu da Geçer kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Bu da Geçer kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
... Ben seni düşünüyorum yazarken. Seni içtenlikle düşünüyorum. Sözcüklerden bir sevgi olanağı doğmasını düşünüyorum. Bunun beni kurtarmasını ya da seni... Sen ve ben, sevgili okur, son on yıldır -ki bu on yıl ömrümüzden gitti- dedik ki, 'Bu da geçer.' Birileri de hep karşılık verdi, 'Böyle diye diye ömür geçti.' Eh, orası da doğru. Peki o zaman ne yapmalı bu ömürle?.. Ece Temelkuran içinden geçtiğimiz çıldırtıcı gürültünün ortasında sözcüklerle ferahlatan, soluk aldıran bir alan açıyor. Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Bu da Geçer kitabını için satın alma linkleri:
Bu da Geçer kitabını satın al

***** Bu da Geçer indirme linkleri:
Bu da Geçer kitabını PDF İndir
Bu da Geçer kitabını ePub İndir
Bu da Geçer kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Bu da Geçer kitabını ele aldık. Bu da Geçer kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Bu da Geçer kitabının yazarı, Bu da Geçer kitabının fiyatı ve Bu da Geçer yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Bu da Geçer kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Bu da Geçer kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Bu da Geçer kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Bu da Geçer kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information