-->

Krizantanem Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Krizantanem kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Krizantanem kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Krizantanem kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Aşk nice bir yiğitliktir. Nice bir direniştir bu aşk? Yürek perçin tutar mı, duygulara pranga vurulabilir mi? Demir parmaklıklar, açılmaz kelepçeler aşka engel olabilir mi, çok farklı yaşam felsefesine sahip iki kişi birbirini ölesiye sevebilir mi? Vefa nedir, sürgün nedir, tutsaklık nedir, özgürlük nedir? Ölmek mi yeğdir, yoksa sevmek mi? 12 Eylül döneminin karanlık günleri. Bir yandan bir türlü aşılamayan ekonomik kriz, diğer yandan uluslararası ambargo, petrol krizi ve bu sorunları çözmesi gerekirken kendi iç çekişmeleriyle meşgul siyaset… Anarşi ve terör sokakları teslim almış. Üniversite gençliği ve tüm toplum sağ ve sol kutuplara ayrılmış. Hasılı, memleketin tüm sokakları, geceleri ve gündüzleri, bir örümcek ağı gibi kaosla sarmalanmış. Bütün bu hengame içinde bir aşk filizlenmektedir. Mustafa ile Sevda nın aşkı… Üniversitede filizlenen, demir parmaklıklar ardında vefayla yoğrulup, on senelik tutsaklıkla pişen, lakin vuslatı Krizantem mevsimine kalan bir aşk… 'Ben Sevda… Bir sevdanın devrimiyle devrilen Sevda… ' 'Bir çiçeği çok sevdim, o da ömrümün sonbaharında açtı.' Tanıtım Metni Görüntülediğiniz ürün StockMount tarafından listelenmiştir.

***** Krizantanem kitabını için satın alma linkleri:
Krizantanem kitabını satın al

***** Krizantanem indirme linkleri:
Krizantanem kitabını PDF İndir
Krizantanem kitabını ePub İndir
Krizantanem kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Krizantanem kitabını ele aldık. Krizantanem kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Krizantanem kitabının yazarı, Krizantanem kitabının fiyatı ve Krizantanem yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Krizantanem kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Krizantanem kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Krizantanem kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Krizantanem kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2023 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ / YORUMLARI OKU