-->

Bir Aşk Sayfası Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Bir Aşk Sayfası Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Bir Aşk Sayfası kitabını inceleyeceğiz. Emile Zola tarafından yazılan Bir Aşk Sayfası kitabı 2005-07-31 tarihinde yayınlanmıştır. Bir Aşk Sayfası kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup İSKELE YAYINCILIK yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Bir Aşk Sayfası hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Emile Zola tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Bir Aşk Sayfası Kitabı Tanıtım Bülteni

Emile Zola tarafından kaleme alınmış Bir Aşk Sayfası kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

"Bir Aşk Sayfası", evli bir doktorla, kiracısı olan dul bir kadının yasak aşkını konu edinir. Her şey dul kadının kızının rahatsızlanmasıyla başlar. Doktor- hasta ilişkisinin içine gönül bağı da girince işlin rengi birden değişiverir. Başlangıçta güzel olarak başlayan tutkulu aşk, zamanla muhataplarına acı sürprizler de hazırlayacaklardır. "Bir Aşk Sayfası", annelikle kadınlık içgüdüsünün acımasız bir savaşı olarak zihinlerde kalacaktır. Eserde, bazı güdülerin evrensel olduğu, bilinç altına itilemeyeceği, eninde sonunda kendini göstereceği çok net olarak görülmekte. Yine Paris sosyetesinin dünyası, dönen oyunlar, entrikalar ve yalanlar dolanlar... Aşkın soluksuzca yaşandığı, tutkuların yıkımlara davetiye çıkardığı "Bir Aşk Sayfası"nı kolay kolay unutamayacaksınız...


Bir Aşk Sayfası Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Bir Aşk Sayfası


Bir Aşk Sayfası Kitabı İndirme Linkleri


Bir Aşk Sayfası Pdf İndirme Linkleri

Bir Aşk Sayfası Yandex Disk Pdf İndir

Bir Aşk Sayfası Google Drive Pdf İndir


Bir Aşk Sayfası Epub İndirme Linkleri

Bir Aşk Sayfası Yandex Disk Ebup İndir

Bir Aşk Sayfası Google Drive Epub İndir


Bir Aşk Sayfası Mobi İndirme Linkleri


Bir Aşk Sayfası Yandex Disk Mobi İndir

Bir Aşk Sayfası Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Bir Aşk Sayfası Etiketleri

Bir Aşk Sayfası kitabı hakkında genel bilgiler, Bir Aşk Sayfası kitabının yazarı kimdir, Bir Aşk Sayfası kitabının özeti, Bir Aşk Sayfası pdf indirme linki, Bir Aşk Sayfası epub indirme linki, Bir Aşk Sayfası mobi indirme linki, Bir Aşk Sayfası kitabını indir, Bir Aşk Sayfası kitabı tanıtım bülteni, Bir Aşk Sayfası arka kapak yazısı, Bir Aşk Sayfası kitabı kaç sayfa, Bir Aşk Sayfası hangi yayınevi tarafından basıldı, Bir Aşk Sayfası kitabının türü nedir, Bir Aşk Sayfası kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönderme

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)GÜNCELLENEN KİŞİSEL GELİŞİM İNDİRME LİNKLERİ (2020):

Yandex Disk İle PDF İndir

Google Drive İle PDF İndir