-->

Kızıl Serçe Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Kızıl Serçe Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Kızıl Serçe kitabını inceleyeceğiz. Jason Matthews tarafından yazılan Kızıl Serçe kitabı 2019-04-30 tarihinde yayınlanmıştır. Kızıl Serçe kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup SALON YAYINLARI yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Kızıl Serçe hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Jason Matthews tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Kızıl Serçe Kitabı Tanıtım Bülteni

Jason Matthews tarafından kaleme alınmış Kızıl Serçe kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

BAŞROLLERİNDE JENNIFER LAWRENCE, JOEL EDGERTON VE JEREMY IRONS İLE SİNEMALARDAYDI! New York Times çok satan yazarı ve emekli CIA memuru Jason Matthews'dan heyecan verici, ve modern bir casus serisi: Kızıl Serçe.   Sovyetler sonrası istihbarat ormanında baştan çıkarma sanatı konusunda eğitilmiş güzel Rus casus, Ajans'ın en değerli köstebeğini yöneten genç CIA memuru ile tutkulu bir irade savaşına giriyor.   Onlarca yıllık araştırmadan ve  1930'lu yılların Avrupa'sından modern Macaristan'a, Türkiye'den Venezuella'ya ve Jim Crow yasaları dönemindeki Amerika'nın güneyine kadar onlarca yıllık araştırmaya ve geniş ölçekte tarihi ve küresel örneklere dayanan bu kitapta Levitsky ve Ziblatt bize Amerika ve dünya demokrasisinin nasıl kurtarılabileceğini anlatıyor.   Dominika Egorova Rusya'nın gizli "Serçe Okulu'nda" eğitim almayı istemedi fakat şimdi eski  casusluk oyununda ondan daha yetenekli bir oyuncu yok. Ancak Dominika, Amerikalı Nathaniel Nash'de dengini bulmuş olabilir, ikili gizli ittifakların kurulup bozulduğu iki yüzlü bir dünyada ölümcül bir oyun oynarken aralarındaki yasak tutku sadece bir kadın ile erkeği değil, aynı zamanda iki güçlü ülkenin kaderini tehdit ediyor.   "Soğuk Savaşın eski, güzel günlerinden bu yana KIZIL SERÇE kadar heyecanlı bir klasik casus romanı gelmedi. "   —Nelson DeMille     "John Le Carré ve Ian Fleming gibi bu kategorinin ustaları Matthew'un merkezi casusunu mutlulukla kucaklayacaklardır."   —USA Today     "Klasik bir casus hikâyesinin tüm bilgilerine ve kedi-fare tansiyonuna sahip – harika bir okuma."   —Joseph Kanon     "O içeridekilerin içinde. Sırları biliyor. Ve aynı zamanda usta bir hikâye anlatıcı. Bu kitabı sevdim ve onu elimden bırakamadım. Siz de bırakamayacaksınız."   —Vince Flynn     "33 senelik CIA emektarının bu çıkış romanı hem otantik hem de nabız hızlandıran bir maceraya sahip."   —New York Post     "21. yüzyıl casusluğu konusunda bir el kitabı. "   —The New York Times Book Review     "Kızıl Serçe parçalarının toplamından daha büyük. Casusluk hikâyelerini sevenler bu kitaba bayılacak."   —Booklist yıldızlı yorum     "Kızıl Serçe'nin okuduğunuz en iyi casus romanı olduğu sonucuna da varabilirsiniz. "   —Huffington Post - Keith Thomson  


Kızıl Serçe Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Kızıl Serçe


Kızıl Serçe Kitabı İndirme Linkleri


Kızıl Serçe Pdf İndirme Linkleri

Kızıl Serçe Yandex Disk Pdf İndir

Kızıl Serçe Google Drive Pdf İndir


Kızıl Serçe Epub İndirme Linkleri

Kızıl Serçe Yandex Disk Ebup İndir

Kızıl Serçe Google Drive Epub İndir


Kızıl Serçe Mobi İndirme Linkleri


Kızıl Serçe Yandex Disk Mobi İndir

Kızıl Serçe Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Kızıl Serçe Etiketleri

Kızıl Serçe kitabı hakkında genel bilgiler, Kızıl Serçe kitabının yazarı kimdir, Kızıl Serçe kitabının özeti, Kızıl Serçe pdf indirme linki, Kızıl Serçe epub indirme linki, Kızıl Serçe mobi indirme linki, Kızıl Serçe kitabını indir, Kızıl Serçe kitabı tanıtım bülteni, Kızıl Serçe arka kapak yazısı, Kızıl Serçe kitabı kaç sayfa, Kızıl Serçe hangi yayınevi tarafından basıldı, Kızıl Serçe kitabının türü nedir, Kızıl Serçe kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 Linkler Yenilendi!

pdf kitap - ekitap bul indir - canlı kitap - kitap.name - kitap kurdu - allover information