-->

Sanat Yok Kitabını Pdf, Epub, Mobi İndir


Sanat Yok Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler

Bu yazımızda Sanat Yok kitabını inceleyeceğiz. Peter Esterhazy tarafından yazılan Sanat Yok kitabı 2011-07-06 tarihinde yayınlanmıştır. Sanat Yok kitabı Roman (çeviri) türünde yayınlanmış olup PROFİL YAYIN GRUBU-KAMPANYA yayınevi tarafından okurlara sunulmuştur. Sanat Yok hakkında değineceğimiz bilgiler bu kadar olup tanıtım bülteni ve pdf, epub ve mobi indirme linklerin aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca Peter Esterhazy tarafından yazılan diğer kitaplara sitemizin arama kısmından arayarak ulaşabilirsiniz.


Sanat Yok Kitabı Tanıtım Bülteni

Peter Esterhazy tarafından kaleme alınmış Sanat Yok kitabının online kitap mağazalarında yer tanıtım bülteni veya arka kapak yazısı aşağıdaki şekildedir.

1985'de Hilfsverben des Herzens (Yüreğin Yardımcı Fiilleri) adlı eserinde annesinin ölümünü dokunaklı bir biçimde anlatan Péter Esterházy Sanat Yok romanında annesini tekrar yaşama döndürüyor. Ben-Anlatıcı romanı üzerinde çalışırken annesini neredeyse her gün görür; birlikte öğle yemeği yer ve konuşurlar. Bu sohbetler sırasında ellili yıllar ve 'Mucize Takım' Bern 1954 hakkında yeni öyküler öğrenir; annesinin Hidegkúti ve Puskás gibi büyük futbol yıldızları ile dostluk kurduğuna vakıf olur. Puskás annesine hayrandır ve aileyi zorunlu göçten kurtaran kişi olmuştur. "Onun tüm hayatı futboldu ve annemin kafasındaki dünya bir futbol sahasının dörtgenlerinden oluşuyordu." Ve anlatıcı bu sahada aile öyküsünden aşina olduğumuz kişileri bir araya toplar; baba, anne, kardeşler alanda yerlerini alırlar, fakat başka bir tertiple çıkmışlardır sahaya. Babanın yeni bir öyküsü vardır bu kez ve ona erken gelen ölüm bir lütuftur aslında. Oğlunun da bir aşk öyküsü vardır; kırk beş yıl önce başlayan bu hikâyenin karanlık gölgeleri hâlâ peşini bırakmamaktadır onun. Ve anne sonunda kendi ölüm ilanını oğluna dikte ettikten sonra, dil futbol sahasını terk eder – geriye kalan anlatıcının annesine duyduğu ve yüreğinde sonsuza dek yaşayacak olan harikulade bir bağlılıkla hayranlıktır.


Sanat Yok Kitabı Satın Alma Linkleri

Kitap Yurdu: Sanat Yok


Sanat Yok Kitabı İndirme Linkleri


Sanat Yok Pdf İndirme Linkleri

Sanat Yok Yandex Disk Pdf İndir

Sanat Yok Google Drive Pdf İndir


Sanat Yok Epub İndirme Linkleri

Sanat Yok Yandex Disk Ebup İndir

Sanat Yok Google Drive Epub İndir


Sanat Yok Mobi İndirme Linkleri


Sanat Yok Yandex Disk Mobi İndir

Sanat Yok Google Drive Mobi İndir


Not: Kitaplar tanıtım amaçlı olup hiç biri sitemizde barındırılmamaktadır. Bu kitapları indiren kişilerin 24 saat içerisinde bu içerikleri silip kesinlikle dağıtmaması gerekmektedir. Silinmiş veya telif hakkından dolayı kaldırılmış kitapların yerine otomatik olarak tavsiye kitabımız olan Cuma Bozkurt – Dua Gibi Sev kitabı eklenmektedir, bu nedenle indirdiğiniz kitap yerine bu kitabın karşınıza çıkması sizi şaşırtmasın. Tavsiye olarak Dua Gibi Sev kitabının kullanılmasının nedeni şöyledir: Yazar https://www.instagram.com/cumabozkurtresmi/ hesabını takip eden kişilerin kitabını indirmesine izin vermiştir.


Sanat Yok Etiketleri

Sanat Yok kitabı hakkında genel bilgiler, Sanat Yok kitabının yazarı kimdir, Sanat Yok kitabının özeti, Sanat Yok pdf indirme linki, Sanat Yok epub indirme linki, Sanat Yok mobi indirme linki, Sanat Yok kitabını indir, Sanat Yok kitabı tanıtım bülteni, Sanat Yok arka kapak yazısı, Sanat Yok kitabı kaç sayfa, Sanat Yok hangi yayınevi tarafından basıldı, Sanat Yok kitabının türü nedir, Sanat Yok kitabı kime aittir.


0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir

Adsense Reklam (Yayın Altı)

 2022 Linkleri Yenilendi!

PDF İndir - EPUB İndir - MOBİ İndir


DİĞER KİTAPLARI İNCELE

KİTAP SÖZLERİ OKU