-->

Mülksüzler Ekitap İndir | PDF | ePub | Mobi


Aynitap.com edebiyat kulübüne hoş geldiniz. Bugün Mülksüzler kitabını sizler için incelemeye aldık. Lütfen beğendiğiniz kitapları satın alınız. Unutmayın ki yeni kitaplar yayınlanmazsa bizlerinde var olması mümkün olmayacaktır. Mülksüzler kitabı için satın alma linkini de aşağıda vereceğiz. Şimdi kitabımıza geçelim:

Mülksüzler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni:
Mülksüzler Bilimkurgu ve fantastik roman türlerinin gelmiş geçmiş en güçlü yazarlarından olan Ursula K. Le Guin, Mülksüzler romanı ile dünya tarihinin en büyük sistem çatışmalarına bütünsel ve alegorik bir bakış açısıyla yaklaşıyor. 1974’te yayımlanan roman, ABD ve Rusya arasındaki Soğuk Savaş’a olan eleştirilerinden dolayı o dönemden günümüze büyük bir ilgiyle okunmaya devam ediyor. Görünürde ütopik bir kurgusu olan Mülksüzler, salt iyiye olan gerçekçi yaklaşımı bakımından yazarın ifadesiyle “ikircikli bir ütopya”yı anlatıyor. Kitabın kapitalist ve anarşist sistemlere sahip iki farklı gezegende geçen olay örgüsü, yazarın siyasi ve sistematik eleştirilerini başarılı bir şekilde ortaya koyuyor. Bu kitap, bir yandan yaşadığınız dünyadan uzaklaşmanızı sağlarken, diğer yandan dünyanın en büyük sorunlarına kapsamlı bir pencereden bakabilmeniz için eşsiz bir fırsat sunuyor. Gezegenler Arasında Anlaşma Sağlanabilecek mi? Mülksüzler, kapitalizmin hakim olduğu Urras gezegeni ve anarşistlerin yaşadığı Annares gezegenlerinde geçiyor. Urras bereketli toprakları ve çeşitli varlıklarıyla öne çıkarken, Annares ise kurak ve bereketsiz olmasına rağmen barışçıl ve özgür halkı ile mutlu bir yaşam barındırıyor. Fakat insanın doğasından dolayı, Annares’te de sıkça haset ve gruplaşma gibi sorunlar meydana geliyor. Kitap, Annares gezegeninde yaşayan Shevek adlı bir gencin yaşamını konu ediniyor. Shevek, fiziğe evvelden beri duyduğu ilgi sayesinde hayatını bilim üzerine kuruyor. Hocası Sabul’un yardımıyla fizik alanında büyük bir birikime ulaşan genç adam, çok geçmeden hocasının kıskanç tavırlarını görmeye başlıyor. Bunun üzerine geliştirdiği büyük kuramı, hocasının kendi adıyla yayınlamasına izin veriyor. Bir süre sonra olayların seyri, Shevek’in söz konusu kuramı orijinal haliyle yayınlamasına neden oluyor. Ve bundan sonra, gezegenler arasındaki çekişme daha farklı bir boyuta ulaşıyor. Peki, gezegenler arasında anlaşma ve kardeşlik sağlanabilecek mi? Yoksa bu iki sistem arasındaki uçurum daha da mı derinleşecek? En Sevilen Kitaplara Hemen Şimdi Sahip Olun! Ursula K. Le Guin’in dünya çapında ses getiren kitabı Mülksüzler’i hala okumadıysanız şimdi sipariş verin, sepete özel avantajlardan faydalanmaya hemen başlayın. Türün öne çıkan diğer başarılı yapıtlarına da sahip olmak için Bilim Kurgu kategorisini incelemeyi unutmayın!     Kitap Adı: Mülksüzler Yazar: Ursula K. Le Guin Yayına Hazırlayan: Bülent Somay Çevirmen: Levent Mollamustafaoğlu Yayınevi: Metis Yayıncılık Hamur Tipi: 2. Hamur Sayfa Sayısı: 344 Ebat: 13 x 19,5 İlk Baskı Yılı: 2017 Barkod: 9789753425285 Ödüller Hugo Ödülü Nebula Ödülü

***** Mülksüzler kitabını için satın alma linkleri:
Mülksüzler kitabını satın al

***** Mülksüzler indirme linkleri:
Mülksüzler kitabını PDF İndir
Mülksüzler kitabını ePub İndir
Mülksüzler kitabını Mobi İndir

***** Sizler için bugün Mülksüzler kitabını ele aldık. Mülksüzler kitabı için mümkün olduğunca fazla bilgiye yer vermek istedik. Bu bağlamda Mülksüzler kitabının yazarı, Mülksüzler kitabının fiyatı ve Mülksüzler yayınlanma yılı gibi bilgilere yer verdik. Umarız Mülksüzler kitabı için oluşturduğumuz yazımız hoşunuza gitmiştir. Bir sonraki kitap inceleme yazımızda görüşmek dileğiyle.

Not: Bu web sitesi sadece Mülksüzler kitabı için tanıtım yapmaktadır. Hiçbir şekilde sunucularında dosya barındırmamakta ve korsan kitapçılığı desteklememektedir.

Değerli okuyucumuz Mülksüzler kitabını beğendiyseniz emeğe saygı olarak mutlaka satın almanızı tavsiye ederiz. Mülksüzler kitabı yazarının sizlere daha fazla kitap sunabilmesi için bunun önemli olduğunu unutmayınız.

***** Sitemizde en çok okunan kitapları incelemek için buraya tıklayınız.

0 Yorum :

Yorum Gönder

Adsense Reklam (Yayın Üstü)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Ortası)

Adsense Reklam (Yayın Altı)KIRIK LİNK VE SİLİNMİŞ KİTAP BİLDİRMEK İÇİN TIKLAYIN